BODRUM BASKETBOL’DA SIKINTI BÜYÜK!..

0

Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde şampiyon olarak Süper Lige yükselen Kırçiçeği Bodrum Basketbol, lige son anda katılım payını yatırarak girdi. Kırçiçeğinin sponsorluğunu bırakması üzerine Özmen’in kulübü satacağı konuşuluyor.

Maddi darboğaz içerisindeki şampiyon Kırçiçeği için kriz aşılamadı. Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde şampiyon olarak Süper Lige yükselen yeşil beyazlı ekip, maddi sorunlar nedeniyle lige devam edip etmeme konusunda bu hafta bir karar verecek.

Kulüp başkanı Yiğit Özmen, ekonomik sorunlara çare aradıklarını, eski borçların yapılandırılması için girişimde bulundukları belirterek şunları söyledi:

“Sponsor veya borç yapılandırma konusunda somut gelişmeler elde edemedik. Muğla kenti duyarsız, hiçbir destek yok. Son ana kadar çözüm bulmaya çalışacağız ancak başaramazsak ya gençlerle oynayacağız ya da lige katılmayacağız. Buraya gelmek için verdiğimiz mücadeleden sonra içinde bulunduğumuz noktada çok üzüleceğimiz bir karar alabiliriz” dedi.

Kulüp başkanı Yiğit Özmen’in, kulübü satmak için temaslarını sürdürdüğü iddia ediliyor.

Paylaş
Önceki İçerikFAZIL SAY’I İSYAN ETTİRDİLER… RİCA EDİYORUM YAPMAYIN
Sonraki İçerikBODRUM’DA COŞKULU FENER ALAYI
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here