Bodrum Basket: 45 – BOTAŞ: 89

0
37
Kadınlar Basketbol Süper Ligi 13. haftasında Kırçiçeği Bodrum, sahasında BOTAŞ ile karşılaştı. Kırçiçeği Bodrum takımının Başantrenörü Birol Özarslan (ortada), takım oyuncularına taktik verdi. ( Osman URAS - Anadolu Ajansı )
Kadınlar Basketbol Süper Ligi 13. haftasında Kırçiçeği Bodrum, sahasında BOTAŞ ile karşılaştı. Kırçiçeği Bodrum takımının Başantrenörü Birol Özarslan (ortada), takım oyuncularına taktik verdi. 
Kadınlar Basketbol Süper Ligi 13. haftasında Kırçiçeği Bodrum, sahasında BOTAŞ ile karşılaştı. ( Osman URAS – Anadolu Ajansı )
Kadınlar Basketbol Süper Ligi 13. haftasında Kırçiçeği Bodrum, sahasında BOTAŞ ile karşılaştı. Bir pozisyonda Kırçiçeği Bodrum’dan Zivadinovic (solda), rakibiyle mücadele etti. ( Osman URAS – Anadolu Ajansı )
Kadınlar Basketbol Süper Ligi 13. haftasında Kırçiçeği Bodrum, sahasında BOTAŞ ile karşılaştı. Kırçiçeği Bodrum takımının Başantrenörü Birol Özarslan (fotoğrafta), dikkatlice maçı takip etti. ( Osman URAS – Anadolu Ajansı )

Bodrum Basket: 45 – BOTAŞ: 89
Salon: Bodrum Binnaz Karakaya

Hakemler: Sertan Kırklar, Ogün Cılız, Samet Erdoğan

Bodrum Basket: Büşra Turan 3, Beril Albayrak 4, Begüm Taşkın, Deniz Ataer 6, Banks 16, Kübra Turan 2, Aycan Birgül Aktaş, Ece Deniz Onat 2, Zivadinovic 12

BOTAŞ: Büşra Akbaş 10, Kübra Erat 2, Erdenay Topçu 10, Krivacevic 10, Williams 6, Aylin Darınç 4, Melis Gülcan 16, Olcay Çakır Turgut 7, Sehernaz Çidal 3, Cuic 12, Hatice Pelin Gülçelik 5, Işılay Eğin 4

1. Periyot: 11-19

Devre: 22-41

3. Periyot: 34-54

Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 13’üncü ve ilk yarının son haftasında BOTAŞ, deplasmanda Bodrum Basket’i 89-45 yendi.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum Deve Güreşi Festivali
Sonraki İçerik“Beyaz örtü” Muğla’nın doğasına güzellik kattı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here