Bodrum basınından Başsavcı Arslan’a ziyaret

0
Bodrum'da görev yapan basın mensupları, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Şükrü Arslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başsavcı Arslan ve ilçede görevli yerel ve ulusal basın kuruluşu temsilcileri bir sohbet etti. ( Ali Ballı - Anadolu Ajansı )
Bodrum’da görev yapan basın mensupları, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Şükrü Arslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başsavcı Arslan ve ilçede görevli yerel ve ulusal basın kuruluşu temsilcileri bir sohbet etti.

Bodrum’da görev yapan basın mensupları, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Şükrü Arslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bodrum Adliyesi’ndeki toplantı salonunda bir araya gelen Başsavcı Arslan ve ilçede görevli yerel ve ulusal basın kuruluşu temsilcileri bir sohbet etti.

Arslan, ziyaretten dolayı gazetecilere teşekkür ederek, Bodrum’da görev yapacak olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum Belediye Başkanı Kocadon’a 38 gün hak mahrumiyeti verilmesi
Sonraki İçerikBodrum’da rögara düşen kişi kurtarıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here