bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum Bahçeşehir & Uğur Eğitim Kurumlarından Eğitime Büyük Katkı

Bodrum Bahçeşehir & Uğur Eğitim Kurumlarından Eğitime Büyük Katkı
allkaria

Bodrum Bahçeşehir & Uğur Eğitim Kurumları, Bodrum’daki tüm 8. ve 12. Sınıf öğrencilerinin katılabileceği online bir eğitim platformu oluşturarak; uzman eğitim kadrosuyla, ilk dönem konuları üzerinden tekrar ve soru çözümleri yaparak; LGS ve YKS öğrencilerinin sınav hazırlıklarına destek olmayı hedefliyor.
Bilindiği gibi, ÖSYM tarafından Yükseköğretim Kurumu Sınavı’nın (YKS) yeni yapılan düzenleme ile 25-26 Temmuz 2020’de yapılacağı açıklanmıştı. Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ise 7 Haziran’da gerçekleşecek. Gerek ÖSYM gerekse MEB tarafından sınav içerikleri 1. Dönem konuları ile sınırlandırılsa da, öğrencilerin kaygıları sürüyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle, uzaktan devam eden eğitim sürecinde; sınav grupları için durum, çok daha fazla önem arz ediyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan Bodrum Bahçeşehir & Uğur Eğitim Kurumları Kurucusu Selçuk Haşar: “Okulumuzun açıldığı ilk günden beri, bulunduğumuz çevreye katkıda bulunmak en temel ilkelerimizden biri oldu. Bu ilkeden hareketle; yaşanan bu pandemi sürecinde özellikle Bodrum’daki tüm sınav grupları için bir katkıda bulunmak istedik. 29 Nisan 2020 Çarşamba günü itibariyle sınav grubu olan 8. Sınıf ve 12. Sınıf öğrencilerine yönelik online özet derslerine ve soru çözümlerine başlıyoruz. Bodrum’da yaşayan ve sınav hazırlık sürecinde desteğe ihtiyaç duyan tüm öğrencilere sanal sınıflarımız açık. Umarım en kısa sürede, sağlıkla bu süreci atlatırız.”
29 Nisan 2020 Çarşamba günü itibariyle zoom platformu üzerinden canlı yayınlanacak dersler ücretsiz gerçekleşecek. Katılmak isteyen öğrencilerin kurumun telefonu ya da aşağıdaki linkler üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor.

Başvuru adresleri:
Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü:
8. Sınıflar için: https://www.bodrumbahcesehir.com/8
Telefon: (0252) 317 20 10

Bodrum Uğur Anadolu Lisesi:
12. Sınıflar için: https://www.bodrumugur.com/
Telefon: (0252) 316 63 63

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ