bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum Bahçeşehir Kolejinde BAHAR ŞENLİĞİ

Bodrum Bahçeşehir Kolejinde BAHAR ŞENLİĞİ
dr mehmet aşık

Bodrum Bahçeşehir Koleji olarak çocuk tiyatrosundaki kaliteli oyunları küçük izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyoruz.

Bodrum Bahçeşehir Koleji, 20-21 Mart tarihlerinde, Tiyatro Lir tarafından online platformda sahnelenecek “Bahar Şenliği” oyununa ev sahipliği yapacak. Açıldığı günden bu yana Bodrum’da kaliteli çocuk oyunlarını küçük izleyicileriyle buluşturmaya devam ederek çocuk tiyatrosunun önemini vurgulayan Bodrum Bahçeşehir Koleji bu yıl pandemi nedeniyle oyunu online platforma taşıdı.

www.bodrumbahcesehir.com/tiyatro linki üzerinden kayıt olacak izleyiciler, 19 Mart günü kendilerine mail/sms yoluyla gönderilecek olan link ve şifreler ile 20-21 Mart tarihlerinde diledikleri bir saatte minik izleyicilerini oyunla buluşturma fırsatı bulacaklar.

Oyunda, ilkbaharın gelişini büyük bir şenlikle kutlayan hayvan dostlarımız Çeri, Minti, Tİko ve Fiko’nun Ulu Çınar çarkı çalıştırmaları için gerekli olan sihirli bir cümleyi aramaktadırlar. Ulu Çınar çarkı çalıştırmak için Çeri’nin kalbini dinlemesinin yeterli olacağını söyler. Telaşlanan Çeri çarkı çalıştıracak sihirli cümleyi bulabilecek miydi? Çeri bahar çarkını yapmaya çalışırken dostları Minti, Tiko ve Fiko ile birlikte neler yaşayacaklardır? Bu soruların cevabını mutlu sonla bitecek oyunumuzda hep birlikte arayacağız.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ