Bodrum Bahçeşehir Koleji Öğrencileri Sevimli Dostlarla Buluştu

0

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü öğrencileri, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri kapsamında, Torba Hayvan Barınağı’ndaki sevimli dostlarımızla buluştu.
Sosyal sorumluluk bilincine sahip öğrencileri ve eğitim kadrosuyla her özel günde farklı ve ses getiren etkinliklere ev sahipliği yapan Bodrum Bahçeşehir Koleji, her yıl olduğu gibi bu 4 Ekim’de de hayvanları unutmadı.
Bahçeşehir Koleji öğrenci, veli ve öğretmenleri, okulların açıldığı 17 Eylül tarihinden bu yana sürdürülen mama yardım kampanyası sonucunda, yaklaşık iki yüz elli kilogram mama toplayarak, Torba Hayvan Barınağı’na bağışladı. Onlarca hayvanla kucaklaşan her kademeden öğrencinin ilgi ve sevgisi görülmeye değerdi.

Paylaş
Önceki İçerikGörevine dönen Başkan Kocadon’a sevgi seli
Sonraki İçerikBodrum’da ‘’ Sokak Hayvanlarına Merhamet ‘’ Konulu Hikâye Yarışması
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here