Bodrum Bahçeşehir Koleji Fark Yaratmaya Devam Ediyor

0

Güçlü altyapısıyla geleceğe yön veren nesiller yetiştiren Bahçeşehir Koleji öğrencileri, geçtiğimiz ayı dopdolu geçirdi. Uyguladığı eğitim modelleriyle fark yaratan Bodrum kampüsü; sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetleriyle de adından söz ettiriyor.

İlkokul Basketbol Minikler takımının gelişimlerine destek olmak, bilgi, beceri ve deneyimlerini arttırmak amacıyla, 23-24 Mart’ta İzmir’de düzenlenen turnuvada öğrenciler; Karşıyaka Spor Kulübü, Mavişehir Spor Kulübü, Oluşum Spor Kulübü ile yapılan hazırlık maçlarıyla unutamayacakları bir kamp serüveni yaşadı. Bu yıl Antalya’da 3.sü düzenlenen “Bahçeşehir Koleji Korolar Festivali” ise renkli anlara sahne oldu. Bahçeşehir Koleji’nin tüm kampüslerinin ilkokul (4. sınıf) ve ortaokul (5,6,7. sınıf) kademelerinin yer aldığı ve bu yıl “Gelecek” temasıyla planlanan festivale katılan öğrenciler, oldukça keyifli 2 gün geçirdi.

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü’nün sportif ve sanatsal faaliyetleri, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı sonuna kadar hız kesmeden devam edecek.

Paylaş
Önceki İçerikİstihdam seferberliği için odalar güçlerini birleştirdi.
Sonraki İçerikYelkende Bodrum’dan 5 sporcu milli takımda
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here