bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BODRUM AŞIĞI PRENSİMİZ GÖZALTINDA…

BODRUM AŞIĞI PRENSİMİZ GÖZALTINDA…
REKLAM ALANI

Suudi Arabistan’da yolsuzlukla mücadele gerekçesiyle gözaltına alınanlar arasında Türkiye’de yakından tanınan bir ismin de yer aldığı iddia ediliyor: Bir süre önce tatilini Bodrum’da geçiren Prens el Velid bin Tallal bin Abdülaziz el Suud…18 milyar dolarlık kişisel serveti ile dünyanın en zengin 45’inci ismi olan Tallal’ın, dünyanın önde gelen bir çok şirketinde hissesi bulunuyor

Suudi Arabistan’da 11 prens, dört bakan ve onlarca eski bakanın da bulunduğu çok sayıda kişinin gözaltına alındı. Gözaltıların ardında ise başkanlığını Veliaht Prens Muhammed bin Salman’ın yaptığı Rüşvet ve Yolsuzluklara Karşı Mücadele Komisyonu bulunuyor.

Reuters’ın aktardığı habere göre gözaltına alınanlar arasında bir süre önce tatilini Bodrum’da geçiren Prens el Velid bin Tallal bin Abdülaziz el Suud da var.

Suudi Arabistan kraliyet ailesine mensup Prens El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud ve ailesi Bodrum aşığı olarak tanınıyor. Tallal, son olarak Ağustos ayında Bodrum’a gelmişti.

7 GÜN İÇİNDE 2.5 MİLYON LİRA HARCADI

Suudi Arabistan Kralı Abdullah’ın yeğeni olan 62 yaşındaki işadamı ve Kingdom Holding Yönetim Kurulu Başkanı Prens El Velid Bin Talal Bin Abdülaziz El Suud, eşi ve kızları ile birlikte geldiği tatilde 2.5 milyon lira harcamıştı.

KİŞİSEL SERVETİ 18 MİLYAR DOLAR

Prens El Velid Bin Tallal, 18 milyar dolarlık kişisel serveti ile dünyanın en zengin 45’inci ismi. Tallal sahibi olduğu Kingdom Holding aracılığı ile, Avrupa, Amerika ve Orta Doğu’da bir çok şirkette yatırımı bulunuyor.
Son dakika... Bodrum aşığı prense de gözaltı...

TWİTTER’IN DA HİSSEDARI

Tallal’ın yatırım yaptığı şirketler arasında Twitter, Citigroup, Four Seasons Hotels & Resorts, Hotel George V ve Savoy Hotel bulunuyor.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ