Bodrum 1905 Galatasaraylılar Derneği Açılıyor

Bodrum 1905 Galatasaraylılar Derneği, önümüzdeki hafta cuma günü Bitez Mahallesi Şah Caddesinde, Galatasaray Kulübü başkan, yönetici ve eski futbolcularının katılımıyla hizmete giriyor.

Bodrum 1905 Galatarasaylılar Derneği Dernek Başkanı Cankat Boylu, “Bir süre önce yenilediğimiz kulüp lokalimiz gerçekleştireceğimiz güzel bir törenle hizmete giriyor.” dedi.

Galatasaray’ın eski efsaneleri Cevat Prekazi, Zoran Simovic, İosif Rotariu, Evren Turhan, Ayhan Akman, Galatasaray Kulüp yöneticileri Mahmut Recevik, Özgür Sabaş Özüdoğru, Metin Karakaya Genel Kurulu Üyeleri, Galatasaraylı spor yorumcuları, Galatasaray Tribünlerinin sevilen isimleri, il ve ilçe temsilcileri, Ultraslan yöneticilerinin katılacağı tören 5 Nisan 2019 cuma günü saat 17:00’de Bitez mahallesindeki dernek binasında yapılacak.
“Bodrum Galatasaray’ın evi, Bitez’ de kalbidir” diyen Bodrum 1905 Galatasaraylılar Derneği Dernek Başkanı Cankat Boylu, “Derneğimizin amacı Bodrum’daki bütün Galatasaraylıları biraraya getirmek.

Galatasaray sevgisini arttırmak, kulübümüze katkı yapmak ve Dünyanın en iyi Galatasaray derneği olmak amacıyla kuruldu. Galatasaray’a yakışır bir açılış gerçekleştireceğiz.. Bir çok yönetim kurulu üyemiz Bodrum’da olacak. Ünlü futbolcular, açılışımızda hazır bulunacak. Bu
yüzden tüm Bodrumlu Galatasaraylıları açılışımızda hazır görmek istiyoruz.” diye konuştu.

leave a reply