bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BODEX 5. Kez Kapılarını Açtı

BODEX 5. Kez Kapılarını Açtı
allkaria

Organizasyonu Marmaris Merkezli, Marmaris Fuarcılık tarafından düzenlenen BODEX FUARI, Konacık Herodot Kültür Merkezi Fuar ve Sergi Alanında 5. Kez ziyaretçileri ile buluştu. Açılışa Kaymakam Bekir yılmaz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Bingöl, Bodrum Belediye Başkan vekili Tamer Mandalinci, Bodrum Esnaf odası Başlanı Erdoğan Başeymez katılarak konuşma yaptılar.
Fuar hakkında bilgi veren Marmaris Fuarcılık (MARFO), Genel Müdürü Volkan Gülcan, “20 yılı aşkın süredir Fuarcılık tecrübemiz, Turizm Tedarikçileri ve Ekipman, Marin Tedarik ve Ekipman ile Tarım sektöründe devam eden Fuarlarımızla bölgede bir çok sektöre hizmet vermekteyiz. Katılımcı profilinde ticari yapıya olan hassasiyetimizle bölge turizmcisinin ihtiyaçlarını bir arada bulabildiği Bodrum BODEX Fuarının 5. ncisi ziyarete açmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.
İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Bingöl’de yaptığı konuşmada, “Korona Vüris salgının Allahtan sıcakların başladığı bir döneme denk geldi. Bu yüzden bizim korkumuz yok.” dedi. Belediye Başkan Vekili Tamer Mandalinci’de konuşmasında, “Turizmin göz bebeği Bodrum’da 5. Turizm Fuarını düzenleyen Firmamıza teşekkür ederiz. Fuarın bölgemizin ticareti bakımından hareket getireceğine inanıyorum” diye konuştu.
Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ise açılış kurdelasını keserken, Korona virüs konusuna değienerek, “Korkulacak bir şey olmamasına rağmen, tedbirli olmamızda yarar var.” dedi ve açılış kurdelasını hayırlı olması dileğiyle kesti.
Daha sonra fuara katılanlarla sohbet eden Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Bingöl, Bodrum Belediye Başkan vekili Tamer Mandalinci, Bodrum Esnaf odası Başlanı Erdoğan Başeymez, Bu tür fuarların çoğalması dileğinde bulundular.
Muğla Bölgesi  başta olmak üzere Aydın, İzmir, Antalya’dan gelen şirketlerin katıldığı fuarda; Restaurant ekipman tedarikçileri, Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Makine ve Gereçleri, Fast Food, Pastane Sistem ve Malzemeleri, Servis Malzemeleri (Cam, Porselen, Metal), Otel Tekstili, Dekorasyon Malzemeleri, Otel Mobilyaları, Kongre Salonu Tefriş ve Ekipmanları, Personel Kıyafetleri, Temizlik Malzeme Araç ve Gereçleri, Park, Bahçe, Plaj Ekipmanları ve Peyzaj Malzemeleri, Jeneratörler ve Kesintisiz Güç Kaynakları, Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Havuz, Sauna, Hamam, Jakuzi ve Aksesuarları, Eğlence ve Tanıtım Ekipman ve Hizmetleri, Engelliler İçin Lift, Aksesuarlar ve Her Türlü Kolaylaştırıcılar, Spa & Wellness Kozmetikleri, Güzellik, Bakım ve Spor Ekipmanları, Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri, Donanım ve Yazılımları, Ses ve Görüntü Sistemleri, Elektronik Araçlar (TV, DVD, Home Theatre), Elektronik Ofis Araçları (Faks, Fotokopi, Printer), Sektörel yayınlar yapan kurumlar yer alıyor.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ