bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BAHÇEŞEHİR 3. Geleneksel Köy Şenliği

BAHÇEŞEHİR 3. Geleneksel Köy Şenliği
REKLAM ALANI

Özel Bodrum Bahçeşehir Koleji, “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” kapsamında, bu yıl 3.’sünü düzenlediği “Geleneksel Köy Şenliği” ile hafta sonuna damgasını vurdu.
15 Aralık 2018 Cumartesi günü, okul bahçesinde konsept bir dekorla gerçekleştirilen şenlikte, öğrenciler ve kermes katılımcıları, kendi hazırlamış oldukları el emeği göz nuru ürünleri stantlarda satışa sunarak elde ettikleri gelirle, engelli çocukları sevindirmeyi hedefliyor. Geçtiğimiz yıl “Oyuna Engel Yok!” sloganıyla gerçekleşen Köy Şenliği’nin geliriyle Bodrum’a engelli parkı kazandıran Bahçeşehir Koleji; bu yıl elde ettiği gelirin tamamıyla, engelli çocukların parka ulaşımını sağlamak amacıyla akülü sandalye alacak.
Şenlikte, satış stantlarının yanı sıra; keşkek, lokum pilavı, gözleme, ayran gibi yöresel Bodrum lezzetlerinin tadına varan katılımcılar, sokak oyunları, halk dansları ve saz heyeti eşliğinde hem çok eğlendi hem de bir sosyal sorumluluk projesine destek vermiş olmanın mutluluğunu yaşadı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ