Bitezli Turizmciler Toplandı

0

Bitezli turizmciler sezon başlarken, Regal otelde buluşarak sorunlarını masaya yatırdılar. Bitez Turizm İşletmeler Derneği (BİDER) başkanı Celal Vural, Bodrum AK Parti İlçe başkanı Ömer Özmen ve Bitezli işletmecilerin katıldığı toplantıda problemler konuşuldu.
Daha önceki yıllarda ödenen ecrimisil, MUÇEV’in görevden çekilmesi ve bundan sonra ne olacağı konusunda konuşan turizmciler, sorunsuz bir sezon geçirmek istediklerini söylediler.
Bitez Turizm İşletmeler Derneği (BİDER) başkanı Celal Vural, “Her zaman elele vererek sorunların üzerinden geleceğiz. Bundan sonra daha iyi sezonlar geçireceğimize inanıyorum.” dedi.
Bodrum AK Parti İlçe başkanı Ömer Özmen ise, “Bodrum’daki tüm turizmcilerin yanındayız. En küçük bir problem için dahi bize gelebilirler. Biz bu sorunları kanunlar çerçevesinde mutlaka halledeceğiz.” diye konuştu.

Paylaş
Önceki İçerikRecai Seymen, “Bütün partililerle işbirliği yapabiliriz”
Sonraki İçerikİshak Paşa Bodrum’daydı!..
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here