bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bitezli Kuaför Medine, Prenses Martha Louise’nin Saç ve Makyajını Yaptı

Bitezli Kuaför Medine, Prenses Martha Louise’nin Saç ve Makyajını Yaptı
allkaria

Geçtiğimiz hafta Bodrum’a gelen, Norveç Kralı Harald ile Kraliçe Sonya’nın kızı Prenses Martha Louise, saç ve makyajını Bitez’deki Salon Medine’nin sahibi Medine Kutlu yaptı.

13 yaşında başladığı mesleğini 23 yıldır sürdüren ve 20 yıldır da Bodrum Bitez’de açtığı Salon Medine’de, Bodrum’a gelen turistlerin güzelliği ile uğraşan Medine Kutlu, “Bundan 2 yıl önce prensesin bir arkadaşının saç ve el ayak bakımını yapmıştık. Çok memnun kalmıştı. Bize Norveç Prensesinin arkadaşını olduğunu söylemişti. Doğruymuş. Gelen bir telefon ile Bodrum’un Değirmenler mevkiindeki Rebis Bodrum Luxury Collection otel’e gittim. Karşımda gerçekten gazetelerde gördüğüm Prenses Martha Louise vardı.” dedi.
Prenses kendisine; akşam onurlarına verilecek yemeğe hazırlanmak istediğini söylediğinde hemen işe başladığını söyleyen evli ve 2 çocuk annesi kuaför Medine Kutlu, “Ben mesleğime aşık bir insanım. Her çıkan yeniliği öğrenmek için gerekirse, yurt dışındaki kurslara gittim. Bu nedenle kendimi başarılı hissediyorum. Bu yüzden de Prenses Martha Louise, ne istedi ise yaptım. Yemeğe gitmek için kapıya yöneldiğinde tam anlamıyla hazırdı. Kendisi de aynaya baktığında, yaptığımız işi çok beğendi.” diye konuştu.
Prenses Martha Louise’nin yakında tekrar Bodrum’a tatile geleceğini, kendisini mutlaka arayacağını söylediğini belirten Medine Kutlu, bir Prenses’in saçlarına bakım yapmak, kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ