bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bitez’deki Kapalı Spor Salonu Hizmete Hazır

Bitez’deki Kapalı Spor Salonu Hizmete Hazır
pisisoft

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Bodrum Bitez’de yaptırılan “Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezinin” inşaatı bitirildi. Mütahhit firma tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze teslimi gerçekleşen Kapalıspor salonu yakın zamanda sporcu gençlerin kullanımına açılacak.

AK Parti ilçe Başkanı Osman Gökmen ve yetkililer tarafından gezilen spor salonunda çekilmiş fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı.

Spor Genel Müdürülüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından 3 Eylül 2014 tarihinde ihale edilen Bitez Mahallesindeki Bodrum Gençlik Merkezi ve Spor Salonu müteahhitin beklenmedik ölümü ile uzun süre durmuştu. Bir süre önce tekrardan ihalesi yapılan
Bitez’de yapılan Gençlik Merkezi ve Spor Salonu inşaatının sona erdiğini ve yüklenici firma tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teslim edildiğini açıklayan AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, tesisle ilgili bilgi verdi ve “Toplam 7.400 metrekare alan üzerine kurulan, 2.700 metrekare kapalı alanı bulunan tesisimizde 1000 kişilik tribün kapasiteli 1 spor salonu, 10 derslikli gençlik merkezi ve çok amaçlı salon yer alıyor. Bodrumlu gençlerimizin çok faydalanacağı bir tesis olacak. Spor salonu, Bodrum alt yapısı ve sporuna büyük destek verecek. Gençlik merkezimizde gençlerimize yönelik çok önemli eğitimler verilecek. Çok amaçlı salonumuzda ise tiyatrodan konsere kadar bir çok sosyal ve kültürel etkinlikler yapılacak. Bodrum’a, Bodrum gençliğine ve spora büyük hizmeti olacak bu tesisin ilçemize kazandırılmasında büyük emeği olan başta Gençlik ve Spor Bakanlığımız olmak üzere, eski ilçe başkanımız ve değerli yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. En yakın zamanda resmi açılışı yapılacak olan tesisimiz güzel Bodrumumuz’a hayırlı uğurlu olsun” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ