bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bitez Yolları Köstebek Yuvası

Bitez Yolları Köstebek Yuvası
pisisoft

Kış boyunca Bitez Adliye Caddesinde yapılan yağmur suyu dranaj çalışmaları nedeniyle büyük sıkıntılara katlanan Bitezliler, şimdide elektrik kablolarının döşenmesi nedeniyle kazılan yollardan şikayetçi.
Özellikle Bitez, Bergamut, Atatürk Bulvarı, Çökertme Caddesi, Selvi Caddesi, Ortaköy Yolu üzerinde elektrik kablolarını yerleştirmek için yolları boydan boya kazan AYDEM koronalı ve turizmin başlayacağı bu günlerde Bitez yollarını köstebek yuvasına çevirdi.
Geçtiğimiz yıl asfaltlanan, şimdi toprak yığınlarının kapladığı delik deşik hale gelen Bitez yollarının yine asfaltlanması gerekiyor. Yani Bodrum Belediyesine iş düşüyor!..
Kışın çamur deryasından şikayetçi olan Bitezliler, “Kışın evlerimize gidebilmek için dakikalarca evlerimize yürümek zorunda kaldık. Ama o çalışmanın yapılması gerekiyordu. Sorun Adliye Caddesindeydi, ancak tüm Bitez’i etkiledi. Şimdi ise yollarımız delik deşik yapıldı. Çalışmanın tam olarak ne olduğunu da bize açıklamıyorlar.Sadece gelip kazıp bizi toz duman içinde bırakıp gidiyorlar.” şeklinde konuşarak durumdan şikayetçi oldular.

Bitez’de Süper Market İşleten M. K., facebookta paylaştığı siteminde, “Osman Gürün ve Aydem’in ortak projesi. Bitez artık Venedik gibi kanal projesine sahip. 1 haftadır yol kapalı hergün su patlıyor. İsyanımız kimsenin umrunda değil.

Kime dert yanıcaz. Yarın 15.000 çek ödemem var. 1 haftadır yol kapalı Osman Amcam yada saygıdeğer Aydem yarın biraz borç verirmisin . Sevgili Osman Gürün 3 günlük sakağa çıkma yasağında neden moloz döküm sahasını kapattırıp bu adamların çalışmasına yardımcı olmadınız. Ne zaman bitecek Bodrum düşmanlığınız.

Aydem Bitez’in içinde 3 ay çalışma yapılıp yol kapalıyken nerdeydinizde mayısta bu çalışmaya başladınız…” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ