Herkes Bodrum’a Koşuyor!

0
33

5.Global Run Bodrum heyecanı 28-29 nisan tarihlerinde başlıyor. Bodrumrun, bu yıl Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği ile daha büyük hayalleri gerçekleştirmek üzere yola çıkıyor. Atletizm sevdalıları “ Parıltı için herkes Bodrum’a koşuyor seni de bekliyoruz!” sloganı ile davet ediliyor.
Katılımcılar ve konuklar iki gün sürecek olan eğlencesi bol koşuda Bodrum’un eşsiz doğasının tadını çıkaracaklar. Bodrum’un mavi denizinde tekne turu, makarna partisi ve dj performansı ile yarış heyecanı ikiye katlanacak,.
5K 10K parkurunda ‘Minik Adımlar’ da tatlı rekabete girecekler.

Paylaş
Önceki İçerikFARELER VE İNSANLAR BODRUM’DA…
Sonraki İçerikBAŞSAVCI BODRUM’DA KATLİAMA DUR DEDİ…
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here