Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri
 

Bir kitapla küçük Evrim’in hayatına destek ol

  • 22 Şubat 2019
Bir kitapla küçük Evrim’in hayatına destek ol
bodrumolay

Bodrum’da yaşayan 8 yaşındaki engelli Evrim Gül için kitap imza günü düzenleniyor. Türkçe
öğretmeni ve yazar Alaaddin Beken, imza günü satılacak kitabının geliriyle Evrim’in ihtiyacı olan cihazı almayı planlıyor.

23 Şubat Cumartesi günü saat 14.00 – 17.00 arasındaki imza günü Turgutreis Şevket Sabancı Sanat ve Kültür Merkezinde düzenlenecek.

Kitabın yazarı Alaaddin BeEvrim Gül’ün hareket edebilmesi için ayakta durma cihazına ihtiyacı olduğunu öğrenen Alaaddin Beken, planlı imza günü kitap gelirini

Evrim’in ihtiyacı için bağışlayacak. ken Bodrum Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu(UTEF) temsilcisi Esma Ezenel’in çağrısı ile başlattığı kampanyayı sosyal medya hesabında “Engelli küçük kızımız için küçük bir iyilik damlası olalım, göl olsun” şeklinde duyurdu.

İmza günü satılacak ‘’Bidur’un Olabilemez Maceraları ‘’ kitabı, Evrim Gül için bir iyilik
kampanyasına dönüşecek. Kitap, imza gününde 12 TL ‘den satışta olacak ve kitabın yazarından kişiye özel imzalanacak.

Bodrum HAYTAP temsilcisi ve birçok sosyal oluşumun Bodrum gönüllü aktivisti olan Alaaddin Beken’in kitabı Türkiye İş Bankası Kültür Yayınlarından çıkmıştı. Kısa sürede 3. Baskıya ulaşmıştı.

“Bidur’un Olabilemez Maceraları” isimli çocuk kitabı, yılın en eğlenceli çocuk kitabı seçilmiş
en iyi 11 kitap önerisi platformunda dünyaca ünlü yabancı yazarlarla birlikte 6’ıncı sırada yer aldı. ‘’Çocuklara okumayı sevdiren kitap!’’ sloganıyla tanıtımı yapılan kitap, daha önce sokak hayvanları ve barınaklar için de bağışlanmıştı. Kitabın Telif hakları HAYTAP’ta bulunuyor.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ