bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BİLNET Okulları Öğrencilerinden Engelliler Gününde Anlamlı Ziyaret

BİLNET Okulları Öğrencilerinden Engelliler Gününde Anlamlı Ziyaret
REKLAM ALANI

Bilnet Okulları, öğrencilerine iyi birer insan olmaları yolunda farkındalık kazandırmaya ve öğrencilerini akademik başarılarının yanında duyarlı bireyler olarak yetiştirmeye de devam ediyor. Bu kapsamda Bilnet Okulları Bodrum Kampüsü öğrencileri, 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası’nda Ortakent Yahşi Engelliler ve Rehabilitasyon Okulu’na ziyaret ettiler.
Engelli insanların sorun ve taleplerine karşı toplumsal duyarlılığın artırılması amacıyla Bilnet Okulları Bodrum Kampüsü 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri, Ortakent Yahşi Engelliler ve Rehabilitasyon Okulu öğrencileriyle unutamayacakları güzel bir gün yaşadılar.
Bir ders saati boyunca rehabilitasyon okulundaki öğrencilerin yaptığı çalışmaları yerinde gözlemleyen Bilnetli öğrenciler, teneffüs aralarında çalan müzik eşliğinde bir arada dans ederek eğlenirken aynı zamanda rehabilitasyon öğrencilerinin toplumla kaynaşmasına da fayda sağlamış oldular.
Öğrenciler bu güzel günde fiziksel ve zihinsel engellerin dostluğa engel olmadığını en güzel şekilde kanıtlamış oldular.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ