bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bilnet Okulları Hizmete Girdi

Bilnet Okulları Hizmete Girdi
REKLAM ALANI

Bilnet Okulları Bodrum kampüsü 2018-2019 eğitim-öğretim yılında kapılarını öğrencilere açtı. Okul önünde veliler, öğretmenler ve öğrencilerinde katıldığı bir törenle yeni eğitim yılına başlayan Bodrum Bilnet Okulları Müdürü İrfan Polat, törende yaptığı konuşmasında, öğrencilere başarı dilerken, velilerinde çocuklarının yanında olmasını istedi.
Okulda 46 derslik, 26 atölye-labaratuvar ile Bodrum ve bölgenin en kapasiteli derslik-işlik-atölye ve labaratuvarına sbulunuyor. Geleceğin mühendis, mimar ve doktorlarını bu teknolojik alanlarda yetiştirecek kapasiteye sahip Bodrum Bilnet Okulları Müdürü İrfan Polat,”Bilnet Okulları olarak,  21.yüzyılın dünya vatandaşlarını yetiştirme yolunda Bilfen Şirketler Grubu ile Türkiye’de bir ilke imza atarak, eğitimde daha fazla fırsat eşitliği yaratabilmek, kaliteli eğitimi birçok noktaya taşımak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız.” dedi ve şöyle devam etti:
“Dün anne baba olmak çok zordu, bugünün dünyasında ise daha da zor hale gelmiştir. Küreselleşme, teknoloji ve artan rekabet çocuklarımızı bekleyen belli başlı kavramların başında gelmektedir. Bu anlamda çocuklarımızı geleceğe hazırlamanın tek ve en iyi yolu, onların alacağı eğitimin kalitesini arttırmaktır.
Bir anne, baba ve çocuğun genel anlamda ihtiyaç hiyerarşisine bakıldığında her biri diğerinden daha önemli kavramlarla karşılaşılmaktadır. Bunların başında servis taşımacılığını, beslenmenin eğitimdeki rolünü, yeni dünyanın rehberlik ve psikolojik danışmanlık anlayışını, eğitim teknolojilerinin hayattaki rolünü, okul güvenliğini, yabancı dil becerileri, yeni dünyanın olmazsa olmazları; Kodlama, STEM, Robotik, Maker gibi belli başlı argümanlarını saymak mümkündür.
İşte bundan dolayı çocuklarımızı geleceğe hazırlamak, kurumsal kültür ve ciddiyete sahip bir eğitim kurumunun işi haline gelmiştir. Bu bağlamda; Sektörün en önde gelen ve sadece okul hizmetleri için kurulan Bilfen Şirketler Grubu bünyesindeki; Bilfen Yayıncılık, Netbil Yayıncılık, Bilnet Matbaa, kitap – kırtasiye, tekstilde Bilkid, okul beslenmesi ve catering hizmeti sunan Biltur, eğitim araç gereçlerinin sağlanmasında Eduyapı,  servis taşımacılığı ve güvenlikte Etur ve İnşaatta Bilyapı ortaklığımızla yaklaşık 40 yıllık özel okul tecrübemizle siz değerli velilerimizin karşısındayız.
Sizin güzel çocuklarınız artık bizim de çocuklarımız. Sadece işimiz değil, gururumuz, mutluluğumuzdur. Bizler Türkiye’mizin geleceğini yetiştiriyoruz._”
Öte yandan törene katılan Milli Eğitim Bakanlığı müsteşar yardımcılarından Yusuf Büyük’te yaptığı konuşmasında, öğrencilere başarı dilerken, “Bodrum’a Eğitim adına yapılan yatırımların gurur verici olduğunu, Bilnet Okullarınında açılmasıyla öğrenci velilerine çocuklarını yetiştirmek açısından bir fırsat oluştuğunu” söyledi.
İstiklal marşı ile başlayan tören öğrenciler derslere başlamak üzere sınıflara girmesiyle sona erdi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ