bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Biev ve Bernardo Mağazaları Bodrum’da Açıldı

dr mehmet aşık

Türkiye’nin ünlü ev eşyası markaları Biev ve Bernardo Bodrum Konacık’ta tek bir mağazada buluştu. Bayramdan önce kapılarını Bodrumlulara açan Biev ve Bernardo mağazası daha iyi ilk günden büyük ilgi gördü.
Züccaciye mağazası olarak 1984 yılında temelleri atılan Biev, ev ve yaşam kültürünün gelişmesi ve zenginleşmesi yönünde sürdürdüğü çalışmalarına 2007 yılında kendine ait ve francaise mağazalarına online alışveriş siteleri siteleri ile kişiye özel ve keyifli satış deneyimi sunuyor.
Ev ve yaşam trendlerine yön veren yenilikçi bakış açısı ile sıcak ve huzurlu alanlar yaratan Biev Dünya markası olma yolu yolunda ilerleriyor.
1984 yılında bağdat caddesinde bir züccaciye ile başlayan Biev markasının hikayesi, 1997 yılında hediyelik eşya ithalatı ve 2000 yılında ardarda açılan mağazalar, 2016 da 31 ilde 8 francaise Ile 106 mağaza ile hergün gelişiyor.
Öte yandan Konacık’taki mağazanın üst katında ürünlerini sunan, aileniz ve dostlarınız ile daha keyifli sofralar yaşatan Bernardo ürünleri şu anda 118 mağaza ile Türkiye’nin en ünlü firmalardan biri.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ