Biev ve Bernardo Mağazaları Bodrum’da Açıldı

0

Türkiye’nin ünlü ev eşyası markaları Biev ve Bernardo Bodrum Konacık’ta tek bir mağazada buluştu. Bayramdan önce kapılarını Bodrumlulara açan Biev ve Bernardo mağazası daha iyi ilk günden büyük ilgi gördü.
Züccaciye mağazası olarak 1984 yılında temelleri atılan Biev, ev ve yaşam kültürünün gelişmesi ve zenginleşmesi yönünde sürdürdüğü çalışmalarına 2007 yılında kendine ait ve francaise mağazalarına online alışveriş siteleri siteleri ile kişiye özel ve keyifli satış deneyimi sunuyor.
Ev ve yaşam trendlerine yön veren yenilikçi bakış açısı ile sıcak ve huzurlu alanlar yaratan Biev Dünya markası olma yolu yolunda ilerleriyor.
1984 yılında bağdat caddesinde bir züccaciye ile başlayan Biev markasının hikayesi, 1997 yılında hediyelik eşya ithalatı ve 2000 yılında ardarda açılan mağazalar, 2016 da 31 ilde 8 francaise Ile 106 mağaza ile hergün gelişiyor.
Öte yandan Konacık’taki mağazanın üst katında ürünlerini sunan, aileniz ve dostlarınız ile daha keyifli sofralar yaşatan Bernardo ürünleri şu anda 118 mağaza ile Türkiye’nin en ünlü firmalardan biri.

Paylaş
Önceki İçerikMuğla’da CHP 4, AK Parti 2, İYİ Parti 1 vekil çıkardı
Sonraki İçerik“Cinayetlerle, Kulübümüzün Hiç Bir Alakası Yok”
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here