bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BESİAD Yeni Yıl Sokak Partisi iş insanlarını buluşturdu

BESİAD Yeni Yıl Sokak Partisi iş insanlarını buluşturdu
dr mehmet aşık

Besiad geçen dönem başkanı Emre Köroğlu, MAY Ajans sahibi Ayşegül Ülkü Ertükel, Eskici bar sahibi Murat Olan, Halikarnas Matbaanın sahibi Ahmet Şefik Ertem ve dostları

Bodrum’un güçlü sivil toplum örgütü Bodrum Esnaf Sanayici ve İşadamları  derneği(BESİAD)  7 yıldır düzenlediği Yeni Yıl Sokak Partisi’ni bu sene Oasis AVM’de gerçekleştirdi.

Yeni yönetim kurulundan sonra gerçekleşen  BESİAD’ın ilk etkinliğinde oldukça kalabalık bir katılım vardı.

İş insanlarının eğlenirken gündem  ile ilgili gelişmeleri konuşulduğu etkinlikte odak noktası Yerel Seçimler oldu.

BESİAD Davetlileri arasında Bodrum Belediye Başkan adayları vardı

BESİAD’ın davetinde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un yanısıra Bodrum Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olan Taner Uslu ve Recai Seymen’de vardı.

Partinin renkli simaları arasında İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun ile beraber  İYİ Parti’nin meclis Üyeliği için açıklanan isimlerden Atilla Serttaş ve Mehmet Onur Şahbaz’da sokak partisinin renkli simaları arasında yer aldı.

Siyasette bu aralar çok gündemde olan isimlerin yanı sıra MHP Bodrum İlçe Teşkilatının önde gelen isimlerinden Asım Başaran da BESİAD üyeleri ve BESİAD Yeni Yıl Sokak Partisinin davetli seçkin konukları arasında idi.

Siyaset ve İş Dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan konuklar etkinlik boyunca eğlenirken ülke gündemi ve son siyasi gelişmeler ile ilgili görüşlerini de paylaştı.

BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Engin Ali Kaplan organizasyonu düzenleyenlere ve sponsorlara teşekkür ederek yılbaşı partisine katılan konuklara teşekkürlerini sundu ve 2019 yılının Ülkemize, Bodrum’a ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk refah ile birlikte güzellikler getirmesini diledi.

Bodrum Beton’dan genç iş adamı Şemsi Ozan, yeğenleri Kamil Türk, Özlem
Karakaş, İbrahim Öner

Çağdaş Holding yöneticilerinden Murat Pehlivanoğlu, Bahçeşehir Bodrum Koleji Kurucuları Nilüfer Kul Haşar ve Selçuk Haşar, MOD International School Bodrum sahibi Yılmaz Sanemoğlu, eşi Songül Sanemoğlu, Gece kulübü işletmecisi ve İYİ Partiden Belediye Meclis üyesi aday adayı Atilla Serttaş, Oasis AVM’ye, Genel Koordinatörü Mazhar Vardar…

 

Doğan Camın sahibi Cafer Doğan, Eşi Aysel Doğan, Bodrum Cafe’nin
işletmecisi Adnan Şen, eşi Derya Şen, Alin Güzellik Merkezi Sahibi
Tülin Akgül Kök

Bodrum Konacık Mahallesi muhtarı Zekariya Kayacan ve misafiri Fuat Kuntay

MAY Ajans sahibi Ayşegül Ülkü Ertükel eşi mimar Yağız Ertükel

Recai Seymen eşi Güler Seymen, Yalçın emlak Ali bey, Ahmet Değirmenci,
Makel A.Ş. firması Ahmet Çataklı, Nazan Dönmez ve Zeki bey

 

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ