bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BESİAD Üyeleri Yeni Yılı Kutladılar

BESİAD Üyeleri Yeni Yılı Kutladılar
allkaria

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği geleneksel yeni yıl sokak partisi OASİS AVM meydanında yapıldı. Geçen yıllara göre katılımın daha az olduğu yeni yıl sokak partisinde ünlü sanatçı Bülent Özdemir ve sahneyi beraber paylaştığı sanatçı Gökçe geceye katılanlara güzel anlar yaşattılar.
Gecenin başlangıcında sahneye çıkan Bodrumlu sirtaki dans grubu sahne aldı. Gösterileriyle büyük beğeni kazanan gruptan sonra Besiad Başkanı Engin Kaplan bir konuşma yaptı. “Bir yılda 30 civarında faaliyet ve proje yapmışız. Bunların her biri, tek başına bile çok önemli etkinlik ve projeler. Bu yoğun tempoyla iş ve değer üretmek elbette çok kıymetli.” diyen Engin Kaplan, “Fakat belli periyotlarda es vermek de gerekli. O yüzden Ocak ayı içinde yapacağımız Son perşembe toplantımızla birlikte birkaç ay frene basacağız. Frenin yerini unutmamak lazım. Komisyon çalışmalarımız devam edecek elbette ama pek fazla gündemde olmayacağız…” diye konuştu.
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı sahneye davet ederken BESİAD Başkanı Engin Kaplan, “Hayal ettiğimiz liderimize kavuştuğumuz ifade etmek istiyorum. Enerjisini hiç kaybetmemesini istiyoruz. Başkanım her zaman yanınızdayız…” dedi.
“Ben de bir BESİAD üyesiyim. BESİAD üyesi olmaktan da gurur duyuyorum. BESİAD Bodrum’da çok önemli bir insiyatif. Yaptığı işler ile Bodrum’un değerine katkı sağlıyor. Bundan dolayı BESİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu nezdinde tüm üyelerini kutluyor ve teşekkür ediyorum.” diyen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da , “Biliyorsunuz biz de yeni yıl ile dokuz ayımızı tamamlamış olacağız. Enerjimizi hiç yitirmeden Bodrum için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Hepinize mutlu, sağlıklı ve başarılı bir yeni yıl diliyorum…” diye konuştu.
Sevilen sanatçılar Bülent Özdemir ile Gökçe’nin canlı performansı ile dans eden ve gönüllerince eğlenen iş dünyası üyeleri ve aileleri yeni yılı birkaç gün önceden Oasis AVM’de BESİAD “Sokak Partisi” ile karşılamış oldular.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ