BESİAD Üyeleri, BY ESKİCİ’de Buluştu

Bodrum Esnaf Sanatkarlar ve iş Adamları Derneği’ni (BESİAD) üyeleri, Bodrum'a kazandırdığı yeni eğlence anlayışı ve hizmet kalitesiyle kısa sürede, Barlar sokağı'nın yıldızı haline gelen By Eskici’de buluştu.

Bodrum Esnaf Sanatkarlar ve iş Adamları Derneği’ni (BESİAD) üyeleri, Bodrum’a kazandırdığı yeni eğlence anlayışı ve hizmet kalitesiyle kısa sürede, Barlar sokağı’nın yıldızı haline gelen By Eskici’de buluştu.

Yaz sezonu boyunca haftanın son günü bir araya gelerek üyelerin kaynaşması için davetler düzenleyen BESİAD, geçtiğimiz gün üyelerinden Murat Oğan’ın işletme sahibi olduğu By Eskici Bodrum’da bir araya geldiler. By Eskici Bodrum’un fırınından çıkan pizzalar ve lezzetli atıştırmalıkların ikram edildiği davette üyeler bir birleriyle sohbet ederek, Bodrum iş hayatı hakkında birbirleriyle fikir alışverişinde bulundular.

BESİAD üyesi Şevval Öztürk’ün doğumgünü sebebiyle bir kutlama organize eden Murat Oğan, Şevval Öztürk’ün yanına pasta ile gelerek, sürpriz yaptı. Hep bir ağızdan söylenen İyi ki doğdun şarkısı eşliğinde pastasını kesen Şevval Hanım, yeni yaşına BESİAD’lı dernek arkadaşlarıyla birlikte girmiş oldu.

Türk Edebiyat dünyasına kazandırdığı eserler ile Türkiye’nin önemli edebiyatçılardan

Cevat Şakir’in şiirlerini yazdığı, “Balıkçının Pansiyonu” olarak bilinen tarihi binada hizmete veren By Eskici Bodrum, muhteşem müziklerin yanında taş fırınında odun ateşiyle pişen pizza ve İtalyan mutfağından çok özel atıştırmalık tatları eşsiz manzarasıyla buluşturarak, misafirlerinin beş duyusuna hitap etmeyi başaran nadir mekânlar arasında yer alıyor.

 

leave a reply

Reendex

Must see news