Berlin’den Başkan Kocadon’a teşekkür 

0

Bodrum Belediyesi Turgutreis Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne kurdukları Berlin Evi Bölümü ve Pitbull Bölümü ile destek olan Berlin Hayvanları Koruma Derneği yetkilileri, mayıs ayı belediye meclis toplantısının ikinci oturumu sonrası Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezinde Başkan Mehmet Kocadon ile bir araya gelen Tierschutzverein für Berlin (TVB) Berlin Hayvanları Koruma Derneği yetkilileri Dr. Maria Rochholz ve eşi Dr. Klaus Rochholz ile Turgutreis Sokak Hayvanları Geçici Bakım Merkezi gönüllüsü Hikmet Yıldız, Başkan Kocadon’a, bugüne kadar Bodrum genelindeki sokak hayvanlarına sunduğu imkanlar için dernek adına teşekkür etti.
Berlin Hayvanları Koruma Derneği’ne bugüne kadar verdikleri destek nedeniyle teşekkür eden Başkan Mehmet Kocadon, “Turgutreis ile Torba bölgelerimizdeki, içinde ameliyathanesi de bulunan iki adet sokak hayvanları için tam teşekküllü geçici bakım merkezlerimizle hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizde gerek merkezimize mama getirerek gerek ise birebir merkezdeki hayvan dostlarımızı görmeye gelip onları severek, sevgilerini göstererek destek olan tüm Bodrum halkına, misafirlerimize ve büyük bir gönüllükle destek olan Berlin Hayvanları Koruma Derneği’ne tekrar tekrar teşekkür ederim” dedi.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Turgutreis Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki Berlin Evi ile Pitbull Bölümünün sokağa atılmış ancak sokakta hayatını sürdüremeyecek derecedeki köpekler ve sokağa atılmış yasak ırk köpekler için Berlin Hayvanları Koruma Derneği’nin gerçekleştirdiği projeler olduğunu belirtti. Bu projelerin Bodrum Belediyesi ile iş birliği içinde başlatılıp hayata geçirildiğini, bundan sonraki yıllarda da bu uyumu koruyarak yine çalışmaların en iyi şekilde süreceğine inandığını ifade etti.

 

Paylaş
Önceki İçerikTırhandil Cup 2018 Kış Trofesi’nin son etabına gelindi
Sonraki İçerikDTO Bodrum Şube Yeni Yönetim Başkan Kocadon’u Ziyaret Etti
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here