BECERİLERİNİ TANITTILAR

0
45

HALK EĞİTİMİ MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNİN EL SANATLARI SERGİSİ YALIKAVAK BELEDİYE SALONUNDAYDI
Bodrum Halk Eğitimi tarafından Yalıkavak’ta açılan El Sanatları Kurslarına katılan kursiyerlerin eserleri sergilendi Belediye Kültür Salonunda sergilendi… Serginin açılışını yapan Halk Eğitim Müdürü Mehmet Ünal, sergide emeği geçen öğretmenleri ve öğrencileri kutladı.
Öğretmenleri Şahinde Kalyoncu, eşliğinde aylarca göznuru dökerek hazırladıkları eserleri sergileyen öğrenciler, sergiledikleri eserleri beğeniye sundular.
Seramik, mozaik, kumaş boyama, cam boyama, nakış ve takı üzerine açılan kurslara katılan 100’e yakın kursiyer, el emeği, göz nuru döktükleri eserlerini sergiledikleri için mutlu olduklarını söylediler. “Evde oturmaktansa, birşeyler üretmek güzel bir şey” diyen kursiyerler, “Bize el sanatlarını öğreten öğretmenlerimize teşekkür ederiz.” dediler.
Sergi 2 gün açık kaldıktan sonra kapandı.

Paylaş
Önceki İçerikYALIKAVAKSPOR BODRUM’U SÜPER LİGE TAŞIDI
Sonraki İçerik1964 Yılı Mezunu Öğretmenler Bodrum’da buluştu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here