bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Başkan, Playoff Maçlarına Oyuncu Seçmek İçin Antalya’ya Gidiyor

Başkan, Playoff Maçlarına Oyuncu Seçmek İçin Antalya’ya Gidiyor
allkaria

Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Önümüzdeki sezona en iyi şekilde hazırlanmak için hazırlıklara başladık. İlk 5’e giren takımların 20-28 Temmuz tarihlerinde Antalya’da oynayacağı playoff maçlarını seyredip, takıma yeni elemanlar kazandırmak istiyoruz.” dedi.
“Muğlamızın güzide takımı Muğlaspor’u da burada destekleme imkanı bulacağız” diyen Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Bu maçlar, tek maç elemeli olarak oynanacak. Bu maçları seyrederek, yöneticiler olarak takımımıza yararlı olacak futbolcuları bulmayaca çalışacağız.” diye konuştu
Pandemi döneminden en az zararla çıkmak için çalıştıklarını söyleyen Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Alt yapıdanki futbolcularımızı, kendi tesislerimizde 1,5’lık bir kampa alıyoruz. Aralarında çok değerli oyuncular var. Onları seçip, yetiştirip A takımına hazırlayacağız.” dedi ve şöyle devam etti:
“-Bu sezon genel olarak tüm dünyadaki covid-19 sıkıntısından dolayı tedbir almamız lazım, gelir arayışlarımız sürüyor. Hem covid-19 sıkıntısı, hemde gelirlerimizin birer birer yok olup neredeyse sıfıra kadar düşmesinden dolayı bir çok personeli bulunan kulübümüz zorlanıyor. Inşallah kalıcı çözümler bularak kulübümüzü yarınlara hazırlamamız lazım. Son bir yıldır desteklerini esirgemeyen başkanınız Ahmet Aras’a teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu sürecide hep beraber yönetip, yine başa oynayan örnek bir Bodrum Belediyesi Bodrumspor yaratacağımızdan hiç bir şüphem yok.”
Covid 19 pandemi dönemi nedeniyle maçların durdurulması,  ardından da ligin, Türk Futbol Federasyonu tarafından alınan kararla bitirilmesiyle, sezonu Bandırmaspor lider, Bodrumspor 11. olarak bitirdi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ