Başkan Kocadon’dan örnek sporcuya plaket

0

Turgutreis Spor Kulübü Başkanı Burak Karabağlı, Genel Sekreter Murat Gürpınar ve oyuncu Murat Odabaşı, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
Spora verdiği desteklerden dolayı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür eden Murat Odabaşı “38 yaşında olmama rağmen spor yaparak gençlerimize örnek olmak ve onların önünü açmak istiyorum. Yaptığım spor ile de hem mahallemizin futbol takımına hem de gençlere destek olmaya çalışıyorum. Spora verdiğiniz desteklerden dolayı da size teşekkür ediyorum.” dedi.
Yaşına rağmen gençlere örnek olduğu için kendisini tebrik eden Başkan Mehmet Kocadon “Biz yöneticilerin en büyük görevi çocuklarımızı sağlıklı bir nesil olarak topluma kazandırabilmek. Bu da spordan geçiyor. Spora her zaman destek verdim ve vermeye de devam edeceğim. Sporun yaşı yoktur. Murat kardeşim bu konuda gençlere örnek bir sporcu.” dedi.
Sporu amatör bir ruhla yaparak gençlere örnek olduğu için Murat Odabaşı’na teşekkür eden Başkan Mehmet Kocadon, başarılarının devamını dileyerek plaket verdi.

Paylaş
Önceki İçerikİyi Parti Bodrum İlçe Başkanlığı 1. Kongresini Gerçekleştirdi
Sonraki İçerikKentsel sit alanındaki 600 yıllık köy kaderine terk edildi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here