Başkan Kocadon personelinin yeni yılını kutladı

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Trafo Bodrum’da özel düzenlenen etkinlikte Bodrum Belediyesi personelinin yeni yılını kutladı. 

0

Etkinliğe Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile birlikte Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman, Bodrum Belediye Meclis Üyeleri, Bodrum Belediyesi Birim Müdürleri ve Birim Sorumluları ile belediye personeli katıldı.

Personeliyle bir araya gelerek sohbet eden Başkan Mehmet Kocadon, yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajları vererek, “ 1 yılı daha bitirmenin hep beraber mutluluğunu yaşıyoruz. Tabii ki önemli olan kimilerimiz bazen üzülür 1 yıl daha geride kaldı diye. Hayır. 1 yılı daha doya doya yaşadığımız için çok mutlu olduğumuzu asla unutmayalım. Geçen yıla beraber başlayıp da bugün aramızda olamayan, aramızdan ayrılan birçok arkadaşımızı, dostumuzu, büyüğümüzü de unutmamak lazım. Bir kez daha onlara Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun. Biliyorsunuz yıllar çok çabuk akıp geçiyor. Benim 2019’da 20. yılım arkadaşlar. Şimdi şöyle kafamı kaldırıp baktığımda, 20 yıl önce benimle göreve başlayan arkadaşlarımız var aramızda. Biraz önce Dursun kardeşim öyle bir sarıldı ki, neredeyse ağlayacaktım. Öyle güzel şeyler söyledi ki neredeyse gözyaşlarımı tutamayacaktım. Yani bizim sizlerle artık duygusal bir bağımız olmuş. Bizim birbirimizden kopmamız imkansız.  Onun için benim burada başkan olarak değil sizden birisi olarak konuştuğumu bilin. Ben sizden biriyim arkadaşlar.

Bir defa daha söylüyorum, önemli olan her gün sabah güneşin doğunu yeniden görmektir ve bunun için de çok şanslıyız çok mutluyuz.  Bu birlik ve beraberliğin, bu güzel göstergenin, bu sevginin ve hoşgörünün bütün güzel ülkeme örnek olması dileğiyle hepinizin yeni yılını kutluyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İyi ki varsınız” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikKızını istismardan yargılanan baba beraat etti
Sonraki İçerikBodrumspor kamp çalışmalarını tamamladı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here