Başkan Kocadon Muhtarlar Gününü kutladı

0
31

19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında düzenlenen etkinlik programına katılan Bodrum genelindeki muhtarlar, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u da makamında ziyaret etti.
Muhtarlar Günü dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlik programı, ilk olarak Atatürk Anıtı önünde düzenlenen tören ile başladı. Törene; Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkan Yardımcıları Taner Uslu ve Kemal Orman, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu, Garnizon Komutanı İzzet Adagideli, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Ömer Faruk Karaşahin, Sahil Güvenlik Bodrum Karakol Komutanlığı TCSG 302 Komutanı SG Yüzbaşı Utku Meral, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı ve Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz, Muharip Gaziler Derneği yöneticileri ve üyeleri ile siyasi parti temsilcileri ve muhtarlar katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden tören, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’ın yanı sıra Cumhuriyet Mahalle Muhtarı ve Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz’ün günün anlam ve önemini belirten konuşmalarıyla son buldu.
Törenin ardından Bodrum genelindeki 54 mahallenin muhtarı, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı ve Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz, tüm muhtarlar adına Başkan Kocadon’a desteklerinden ötürü teşekkür etti. Başkan Kocadon da muhtarlara iyi dilekleri ve ziyaretleri için teşekkür ederek Muhtarlar Gününü kutladı.
Ziyaretin sonunda Umurca Mahalle Muhtarı Zeynep Finikelioğlu, muhtarlar adına Başkan Kocadon’a teşekkür çiçeği takdim etti ve heyet Başkan Kocadon ile hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Muhtarlar Günü kutlamaları, Bodrum Belediye A.Ş. Trafo Bodrum’da, Bodrum protokolünün ve muhtarların katılımıyla gerçekleşen öğle yemeği ile devam etti.

Paylaş
Önceki İçerikMustafa Saruhan Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı…
Sonraki İçerikYüzerek yurt dışına geçmeye çalışan Pakistanlı kurtarıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here