bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Kocadon ‘un Muğla ziyaretleri sürüyor

Kocadon ‘un Muğla ziyaretleri sürüyor
pisisoft
Cumhuriyet Halk Partisi’nden Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için yaptığı başvurunun ardından Muğla halkı ile iç içe çalışmalar yürüten Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, bu süreçte Muğla’nın ilçelerinde ziyaretleri sürdürüyor.
“Sevdamız Muğla!” sloganıyla yola çıkarak Muğla’nın değişim istediğini, halkın değişime ihtiyaç duyduğunu sık sık vurgulayan Başkan Kocadon, Ortaca ve Dalaman ilçelerini ziyareti sırasında ilçelerdeki CHP ilçe başkanlıklarını, belediye ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Gezilerinde CHP ilçe teşkilatlarının görüşlerini alıyor

Ortaca’da ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi Ortaca İlçe Başkanlığına giderek ilçe sekreteri Nurtekin Aran ve partililer ile bir araya gelen Başkan Kocadon, Muğla’nın seçim atmosferini değerlendirdi.
Moralimizi bozmadan yolumuza devam ediyoruz diyen Başkan Kocadon, “Benim Muğla ve Bodrum’a hizmet etmekten başka bir derdim yok. Önemli olan sandıktan çıkmak, halkın oylarıyla seçilmek. Umarım ki bu başarıyı hep beraber yakalarız.
Planlanmış gezileri sırasında programlarında olduğu halde Ortaca’ya gelmediğini  söyleyen Kocadon, burada bir görev üstlendiğini belirtti. Bu görevin  Muğla siyasetinin ne beklediğini, sivil toplum örgütlerinin ne talepleri olduğunu bir dosya yapıp genel merkeze götürmek olduğunu söyleyen Kocadon, dosyalar tamamlandıktan sonra genel merkez ile paylaşacağını vurguladı.

Ziyaretinde sivil toplum örgütlerini ziyaret etti

Ziyaretinde partililerin sorularını yanıtlayıp bölge ile ilgili notlar alan Başkan Kocadon, daha sonra Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’i de makamında ziyaret ederek sohbet etti. Gündeme ilişkin düşüncelerini ve değerlendirmelerini paylaştı.

Kocadon sektörün ve vatandaşın yaşadığı sorunlar ile çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü’yü, Ortaca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil Erpek’i oda yönetim kurulu üyeleriyle bir arada ziyaret ederek vatandaşın ve esnafın sorunları ve çözüm öneri konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Ortaca’nın ardından Başkan Kocadon ve ekibi, aynı gün Dalaman ilçesine geçti. Cumhuriyet Halk Partisi Dalaman İlçe Başkanı Kamil Ayhan Öner ve partilileri ziyaret eden Başkan Kocadon, “Özellikle başkan arkadaşlarıma bu güzel karşılama ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu
Başkan Kocadon daha sonra Dalaman Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Karataş’ı, Dalaman Belediye Başkan Vekili Ramazan Ontaş’ı, Dalaman Ziraat Odası Başkanı Tevfik Tayfun Tuncay’ı ve Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şevket Takar’ı ziyaret ederek sektörün ve vatandaşın yaşadığı sorunlar ile çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Edindiği bilgileri de raporuna ekleyerek ilçeden ayrıldı.
Başkan Kocadon ve ekibi önümüzdeki günlerde Seydikemer’i de ziyaret ederek raporu tamamlayacak.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ