bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Başkan Aras, Projeleri Tek Tek Denetledi

Başkan Aras, Projeleri Tek Tek Denetledi
allkaria

Bodrum’da kaçak ve imara aykırı yapılaşmaya karşı seferberlik başlatan Belediye Başkanı Ahmet Aras, bu sabah mesaisine, Belediye Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleriyle birlikte başladı.
Ortakent, Konacık, Gümbet, Akyarlar ve Yakaköy mahallelerinde denetim yapan Başkan Aras ve Yapı Kontrol ekipleri, inşaat faaliyetlerini tamamlayarak iskan aşamasına gelen ve Belediyeye yapı kullanma izin belgesi başvurusunda bulunan şantiyeleri tek tek dolaşarak incelemelerde bulundu. Başkan Aras, devam eden yapıların projelerini inceleyerek, projeye aykırı bir imalat olup olmadığını denetledi.
Kaçak ve imara aykırı yapılaşmaya karşı başlattıkları mücadeleyi kararlılıkla sürdüreceklerini belirten Belediye Başkanı Ahmet Aras, “Bodrum’un her mahallesinde, havadan, denizden ve karadan denetimlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İmara aykırı, doğal güzelliklerimizi bozan, kaçak ve izinsiz her tür yapıya, hangi aşamada olursa olsun müdahale konusunda kararlıyız. İmar iznini almış, bitme noktasına gelmiş ve iskan için Belediyemize müracaatta bulunan projeleri yerinde kontrol ederek, varsa imara aykırılıkların düzeltilmesi konusunda talimatımızı veriyoruz. Bodrumumuzu gelecek nesillere en güzel haliyle bırakacağız” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ