bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Başarılı Kadın Polisler ödüllendirildi

Başarılı Kadın Polisler ödüllendirildi
pisisoft

İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli polisler arasından görevlerini yerine getirirken üstün başarı ve gayret gösteren kadın polis memurları ödüllendirildi. Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız tarafından  Sevim Gülle ve Hülya Özcan‘a plaketleri verildi.

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli polisler, motivasyonlarının artırılması için ödüllendiriliyor. Bu ödüle en son Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev yapan kadın polis memurları Sevim Gülle ve Hülya Özcan layık görüldü. Polis memurları görevlerini yerine getirirken gösterdikleri üstün başarı ve gayretlerinden dolayı başarı plaketi ile ödüllendirildi.

Menteşe kaymakamlığında düzenlenen törende bayan polis memurları ödüllerini Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ‘ın elinden alırlarken, İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve Komiser Hamdi Bey Polis Merkezi Amiri Can Kurt da törende hazır bulundular.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ