bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bakan Turhan’dan Bodrum’a özel ilgi

Bakan Turhan’dan Bodrum’a özel ilgi
dr mehmet aşık

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit TURHAN ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Başaran BAYRAK, CNR Avrasya Boat Show’da, Bodrum DTO standını ziyaret etti.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi ve Bodrum Ticaret Odası desteği ile fuara katılan Bodrum yat imalatçıları ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Sayın Orhan Dinç’in ağırladığı Bakan Turhan şunları söyledi:

“Bodrum’ da yat imalatı çok ilerledi. İmalatta konum olarak iyi bir yerde bulunan Bodrum’ da üretilen yatlar hem ülkemizde hem de tüm dünyada tanınır ve talep görür hale geldiler. Bu durum beni çok mutlu ediyor, Bodrum’ la gurur duyuyorum. Ayrıca bu ve bunun gibi fuar ve organizasyonlarda bölge ve sektörlerini temsil eden tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Bodrum’ a en kısa zamanda geleceğim, tersanelerimizi ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube’yi ziyaret edeceğim”  dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ