Bakan Turhan’dan Bodrum’a özel ilgi

0
11

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit TURHAN ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Başaran BAYRAK, CNR Avrasya Boat Show’da, Bodrum DTO standını ziyaret etti.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi ve Bodrum Ticaret Odası desteği ile fuara katılan Bodrum yat imalatçıları ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Sayın Orhan Dinç’in ağırladığı Bakan Turhan şunları söyledi:

“Bodrum’ da yat imalatı çok ilerledi. İmalatta konum olarak iyi bir yerde bulunan Bodrum’ da üretilen yatlar hem ülkemizde hem de tüm dünyada tanınır ve talep görür hale geldiler. Bu durum beni çok mutlu ediyor, Bodrum’ la gurur duyuyorum. Ayrıca bu ve bunun gibi fuar ve organizasyonlarda bölge ve sektörlerini temsil eden tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Bodrum’ a en kısa zamanda geleceğim, tersanelerimizi ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube’yi ziyaret edeceğim”  dedi.

Paylaş
Önceki İçerikGecekonducular Kargıcak Koyu’na göz dikti
Sonraki İçerikSaruhan “Esnafın çöülemeyecek sorunu yok yeter ki isteyelim”
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here