BAHÇEŞEHİR KOLEJİ, Geleceğin Yıldız Basketbolcularını Arıyor

0
19

Özel Bodrum Bahçeşehir Koleji, Türkiye genelindeki Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü basketbol takımı seçmelerinin Muğla’daki merkezi olarak; 24 Şubat 2019 Pazar günü, geleceğin yıldız basketbolcularına kapılarını açtı.

Ocak-Haziran ayları arasında 24 ilde yapacağı altyapı oyuncu seçmeleriyle eğitimdeki başarısını ve öncülüğünü sporda da sürdürmek isteyen Bahçeşehir Koleji, bünyesine katacağı binlerce genç basketbolcuyu geleceğin sporcusu olmaları için yetiştirmeye hazırlanıyor.

Altyapı seçmelerinin Muğla’daki tek durağı Özel Bodrum Bahçeşehir Koleji’ne, “Red Dragons”un yeni ateşi olmak için gelen 150’ye yakın erkek sporcu; bir yandan yeteneklerini ortaya koydu, diğer yandan unutamayacağı bir deneyim kazandı.

Bahçeşehir Koleji Altyapı Koordinatörü Tufan Sabah ve altyapı antrenörleri Mertcan Yerli, Taylan Toprak ve  Bahçeşehir Koleji Beden Eğitimi Bölümü’nün gerçekleştirdiği organizasyon oldukça keyifli anlara sahne oldu.

Haziran ayına dek sürecek ülke çapındaki seçmeler tamamlandığında, sonuçlar Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü web sitesinden duyurulacak.

Paylaş
Önceki İçerikHalil İbrahim Kaynar; “Karara itiraz edeceğim”
Sonraki İçerikCumhur İttifakının Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Adayları tanıtıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here