Bağımlı olma, mutlu ol

Bağımlılıkla mücadele kapsamında hazırlanan Bağımlı Olma Mutlu Ol projesi kapsamında 600 öğrenci spor ve sanatla buluşturulacak

0
29
Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde kaymakamlık ve Sosyal Çalışmalar Derneği tarafından hazırlanan “Bağımlı Olma Mutlu Ol” projesi hayata geçirildi. ( KÖYCEĞİZ KAYMAKAMLIĞI - Anadolu Ajansı )
Muğla‘nın Köyceğiz ilçesinde Bağımlı Olma Mutlu Ol projesi hayata geçirildi. Kaymakamlık ve Sosyal Çalışmalar Derneği tarafından hazırlanan proje bağımlılıkla mücadele kapsamında gençleri bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğüne sunulan ve kabul gören projenin tanıtım ve bilgilendirme etkinliği Köyceğiz Fen Lisesinde düzenlendi.

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde kaymakamlık ve Sosyal Çalışmalar Derneği tarafından hazırlanan “Bağımlı Olma Mutlu Ol” projesi hayata geçirildi. Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu (sağ2) öğrencilerle proje hakkında sohbet etti.

Kaymakam Erdinç Dolu Bağımlılıkla mücadele kapsamında 6-18 yaş grubunda öğrenim gören 600 öğrenciye okullar aracılığıyla ulaşılacağını işaret etti.  Proje kapsamında öğrenciler Spor ve sanatla buluşturulacak.

Üç okulda müzik atölyesi oluşturulduğunu anlatan Dolu, proje kapsamında, okullara futbol, basketbol, voleybol, floor curling, bocce, dart ve masa tenisi branşlarında toplamda 140 bin lira değerinde spor malzemesi temin edildiğini kaydetti.

Paylaş
Önceki İçerikİki kişinin öldüğü kazada 15 sene hapis istemi
Sonraki İçerikMuğla’da yine kırmızı alarm
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here