bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Azka Otel ‘Yılın En İyi Turizm Markası’ ödülüne layık görüldü

Azka Otel ‘Yılın En İyi Turizm Markası’ ödülüne layık görüldü
allkaria

Bodrum’un en gözde eğlence ve konaklama Mekanlarından Bardakçı Koyu’nda yer alan Azka Otel, gecede iki farklı kategoride Altın Marka Ödülü aldı.
 

Rekabet Artarsa Kalite Artar. Tüketici ve Ekonomi kazanır

“Yılın Turizm Markası” kategorisinde bir çok rakibini açık ara geride bırakan Azka Otel, bu dalda rekor sayılabilecek bir oyla ödülün sahibi oldu. Azka Otel adına ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar’ın elinden aldı.

Soldan sağa- Bülent Kaya, Mete Vardar, Sinan Vardar

Azka Otel adına ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya ödül töreni sırasında yaptığı konuşmada Halkın ve jurinin teveccühü ile aldıkları ödülde tercihlerini Azka Otel için kullanan juri üyelerine teşekkür etti ve bu ödülü değerli misafirlere armağan ettiğini söyledi.  Kaya “Özellikle geçtiğimiz yıl hayata geçirdiğimiz bir çok proje, sektördeki rakiplerimizi de yeni ve farklı hizmet arayışlarına sevk etti. Bu bizim için büyük bir gurur. Sektöre yön vermek Azka Otel’in temel prensipleri arasında yer alan bir olgu. Rekabet ne kadar artarsa, hizmet olgusu ve kalitesi de aynı oranda artar. Sonuçta kazanan tüketici, kazanan ekonomi, kazanan kalite olur. Bizi bu ödüle layık görenlere bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Çifte Ödüllü Kaya’ya Erkan Petekkaya’dan  ”Hollywood Yıldızı Gibisin”

Öte yandan ünlü iş adamı Bülent Kaya, aynı gece de ”Yılın Turizmcisi” kategorisinde de ödüllendirildi.

Bir kez daha sahneye davet edilen Kaya, ”Başka ödül de alacaksam sahneden hiç inmeyeyim.” sözleri ile tüm davetlileri tebessüm ettirdi.
Bülent Kaya ödül aldığı sırada yakın dostunu ayakta alkışlayan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, ” Maşallah Hollywood yıldızı gibisin…Bütün ödülleri topladın.” sözleriyle Kaya’yı tebrik etti.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ