Ayşe Gürgün Say’ın cenazesi toprağa verildi

0
Piyanist Fazıl Say'ın annesi Ayşe Gürgün Say'ın cenazesi, Muğla'nın Bodrum ilçesinde toprağa verildi. Bir süre omuzlarda taşınan cenaze, Bitez Mezarlığında defnedildi. ( Ali Ballı - Anadolu Ajansı )

Piyanist Fazıl Say’ın annesi Ayşe Gürgün Say’ın cenazesi, Bodrum’da toprağa verildi. Piyanist Fazıl Say ve ailesi, başsağlığı dileklerini kabul etti. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )

 

Piyanist Fazıl Say’ın annesi Ayşe Gürgün Say’ın cenazesi, MBodrum’da toprağa verildi. Bir süre omuzlarda taşınan cenaze, Bitez Mezarlığında defnedildi. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )
Piyanist Fazıl Say’ın annesi Ayşe Gürgün Say’ın cenazesi, Bodrum’da toprağa verildi. Törene oyuncu Selçuk Yöntem de katıldı. 
Piyanist Fazıl Say’ın annesi Ayşe Gürgün Say’ın cenazesi, Bodrum’da toprağa verildi. 

Piyanist Fazıl Say’ın annesi Ayşe Gürgün Say’ın cenazesi, Bodrum’da toprağa verildi. Bodrum belediye başkanı Mehmet Kocadon Piyanist Fazıl Say ve ailesine, başsağlığı diledi. 
Törene, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu da katıldı. 

– Piyanist Fazıl Say’ın annesi Ayşe Gürgün Say’ın cenazesi, Muğla’nın Bodrum ilçesinde defnedildi

Piyanist Fazıl Say’ın annesi Ayşe Gürgün Say’ın cenazesi, Muğla’nın Bodrum ilçesinde toprağa verildi.

Yaşamını sürdürdüğü Bitez Mahallesi’nde, dün, 81 yaşında vefat eden Ayşe Gürgün Say için Bitez Köyiçi Camisi’nde tören düzenlendi.

Törene, Ayşe Gürgün Say’ın oğlu piyanist Fazıl Say ve yakınları ile sanat, spor ve iş dünyasından çok sayıda kişi ve vatandaşlar katıldı.

Törene katılan oyuncu Selçuk Yöntem, vedaların çok hüzünlü ve zor olduğunu belirterek, “Çok zor günler geçirdiği için huzura kavuştuğunu düşünüyorum. Allah rahmet eylesin. Fazıl Say’ın başı sağ olsun.” dedi.

Eski CHP MYK üyelerinden Umut Oran da çok üzüntülü olduklarını, Ayşe Gürgün Say’ın önemli bir aydın olduğunu söyledi.

Say’ın cenazesi, öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından mahalle mezarlığında defnedildi.

Paylaş
Önceki İçerikFazıl Say’ın acı günü
Sonraki İçerikGüney Ege’de tatilciler dönüş yolunda
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here