Ayşe Gedikoğlu Dibeklihan Defilesine Büyük İlgi

Dibeklihan sanat köyünde gelenekselleşmiş defilesi her yıl olduğu gibi bu yılda yapıldı.

Dibeklihan sanat köyünde gelenekselleşmiş defilesi her yıl olduğu gibi bu yılda yapıldı. Defileleriyle ismini duyuran Dibeklihan’daki  “Butik Ayşe”nin sahibi Ayşe Gedikoğlu, 2019 yaz sezonu için 7nci defilesini Dibeklihan da ‘Handa’ Restaurantta sergiledi.

Bütün kıyafetleri kızı Çınla Gedikoğlu ile birlikte tasarlayıp hazırlayan modacı Ayşe Gedikoğlu, geleneksel Türk motifleriyle modern temaları birleştirerek ”Karma” isimini verdiği kolleksiyonunu geçtiğimiz cuma akşam Bodrumlu takipçilerine ve davetlilerine sondu. Ağırlıklı el dokumaları ve koton emprimelerle analı kızlı takım kombinler hazırlayarak kız çocuklar içinde modern, neşeli bir kolleksiyon sunan Ayşe Gedikoğlu’nun kreasyonunu 6 sı çocuk olmak üzere 21 manken sondu.

Momo Guzellik ve Kuafor Salonu ile birlikte Makeup Artist Nilgun Akinel’in sponsor olduğu defileye ilgi büyüktü. Handa Restaurantın bulunduğu taşlık alanda yapılan defileye ilgi büyüktü. Didem Oner, Nilgun Akinel, Funda Öncu, Firdevs Alkan, Perihan Özelbey, Cansin Turkdogan, Ozge ve Ada Tezer, Buse ve Bade Dayanikli, Filiz, Maya ve Bade kayili, Zeynep Cüreklibakir, Busra Panayir, Selda Can, Pinar Motur, Cinla Gedikoglu Duru Yavaş’ın başarı ile sunduğu defilenin sonunda podyuma çıkan modacı Ayşe Gedikoğlu, alkış yağmuruna tutuldu.

“Dibeklihanda geleneksellesmis 7nci defilemi sundudum. Çok gururluyum, ilgi gerçekten büyüktü.” diyen Ayşe Gedikoğlu, “Bodrumda kendimize özgü tarz ve zevkimizle oluşturduğumuz kolleksiyonumuz tamamen el emeği goz nuru mantığıyla dizayn edildi. Bu sezonda canlı tonlarda koton kumaşları, dantel ve yöresel detaylarla süslediğimiz, giysilerimize, etnic vurgular, metal aksesuarlarda kullandık. Bazı kombinleri anne-kız takım olarakta hazırladık.” dedi.

Büyük beğeni alan defileden sonra bir araya gelen amatör ve profesyonel mankenler birbirlerini tebrik ederken, Ayşe Gedikoğlu da her birine hediyeler verdi.

leave a reply