bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

AYHAN HOCA ORGANLARIYLA 5 KİŞİYE CAN OLACAK

AYHAN HOCA ORGANLARIYLA 5 KİŞİYE CAN OLACAK
allkaria

Bodrum Turgutreis Turizm Anadolu Meslek Lisesi’nde öğretmenlik yapan ve Marmaris’te üç gün önce geçirdiği beyin kanamasının ardından yoğun bakımda yaşama veda eden 59 yaşındaki öğretmen Ayhan İçöz’ün ailesi tarafından bağışlanan karaciğeri, böbreği ve korneaları, nakil bekleyen hastalara yaşam verecek.
Aynı zamanda Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde Konservatuvar Tiyatro Öğretmenliği yapan ve Konya’da cumartesi’yi pazara bağlayan gece yarısı beyin ölümü gerçekleşen Ayhan İçöz’ün ailesi organlarını bağışlama kararı aldı.

Tedavi için Konya’daki Başkent Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen İçöz’ün beyin ölümü gerçekleşti. Doktorların görüştüğü ailesi organlarını bağışlama kararı aldı. Hastanenin organ nakil koordinatörü ve başhekim yardımcısı Dr. Hakan Erdoğan başkanlığında yaklaşık 5 saat süren operasyon sonucu karaciğeri, sağ böbreği ve korneaları alındı.
Karaciğer Akdeniz Üniversitesi’ndeki hastaya, böbreği Konya’daki hastaya nakledileceği belirtildi. Kornealarının ise Konya’daki kornea merkezinde bekletildiği bildirildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ