Av tüfeği ile vurularak öldü

Muğla'nın Fethiye ilçesinde av tüfeği ile kazara vurulduğu ileri sürülen genç, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

0
Muğla‘nın Fethiye ilçesinde av tüfeği ile kazara vurulduğu ileri sürülen genç, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Nif Mahallesi’nde arkadaşı F.G’nin av tüfeğinin ateş alması ile başından vuruldu. Hilmi Işık (20), Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Işık, 4 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

İddiaya göre, ilçede dört gün önce F.G’nin sandalyeye dayadığı tüfeğin kazara ateş alması sonucu Hüseyin Işık başından vurulmuş, Fethiye Devlet Hastanesine kaldırılmıştı.

Durumu ağır olan Işık, buradan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiş, F.G. ise jandarma ekiplerince gözaltına alınmıştı.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikMarmaris’te hırsızlık şüphelisi tutuklandı
Sonraki İçerikUyuşturucu kuryesi dolmuşta gözaltına alındıktan sonra tutuklandı 
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here