bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

AUTO KING ARTIK BODRUM’DA

AUTO KING ARTIK BODRUM’DA
REKLAM ALANI

Türkiye, Rusya, Kıbrıs ve Yunanistan’da hizmet veren Auto King,120 bin m2 üzerinde kapalı alan ve yüksek teknoloji ile donatılmış servis merkezlerine,  Bodrum’da açtığı yeni şubesini de ekledi.
Auto King, bu yatırımları kapsamında Bodrum’da yeni şubesi Bodrum Servis Merkezi’ni açtı. Açılışa; Auto King kurucularından Fazıl Yücetin, Auto King üst yönetimi, acente eksperleri ve sigorta şirketlerinin temsilcileri katıldı.
Auto King CEO’su M. Ayhan Dayoğlu Bodrum servis merkezinin açılış konuşmasında; “Türkiye’nin Yetkili Servisi” sloganı ile yola çıktığımız bu yeni dönemde, hızlı ama bir o kadar da sağlıklı bir büyüme trendine giren Auto King ailesi, arasına katılan yeni üyeleri ile her geçen gün, tüketicisine biraz daha yaklaşıyor, biraz daha güçleniyor. Yeni iş ortağımız Bodrum Servis Merkezi’nin; kaliteli ve uygun fiyatlı parça ve işçilik anlayışı ile başta Bodrum olmak üzere tüm çevre yerleşim birimlerinden gelecek talepleri, müşteri memnuniyetinden de taviz vermeden, hızla ve sistematik olarak karşılayacağına olan inancım tamdır” dedi.
Auto King CEO’su Ayhan Dayoğlu sözlerini “Müşteri memnuniyetini daha da arttıracak projelere de hız veriyoruz. Zira müşterimizin beklentileri her gün biraz daha yükseliyor. Müşterilerimiz, bir kahve zincirinde gördüğü uygulamayı bir hasar onarım servis zincirinde de görmek istiyor. Yenilenmeyi desteklemek için başlattığımız durum değerlendirmesini kısa süre önce tamamladık. Auto King Franchise sistemine dâhil olan servislerin standartlarını tekrar tekrar gözden geçirdik. Standartların arzu ettiğimiz seviyenin üzerine taşınması için ön çalışmalarımızı yaptık, gelişim planlarını hazırladık. Bodrum bunlara en iyi örneklerden biri” diyerek tamamladı.
Geniş servis ağı ve dünyaca kabul görmüş tedarikçi ve iş ortaklarıyla birlikte başta tüketicileri olmak üzere, sigorta ve filo sektörlerine yüksek kaliteli, güvenilir, optimum fiyatlı, hızlı ve şeffaf hizmetler sunmayı hedefleyen Auto King bu yıldan itibaren servislerini Ekspres mini onarım ve bakım servisleri, Hasar onarım servisleri ve Mobil parça onarım servisleri olmak üzere üç ana kategoriye ayırarak yönetecek.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ