bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

AŞK CİNAYETİ OLDUĞU KESİNLEŞTİ

pisisoft

 

BODRUM’da geçen 6 Ocak’ta aniden ortadan kaybolan Gumsal Beach Club’ın işletmecisi 46 yaşındaki Ali Özdemir’in aşk cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı. Katil zanlısı 40 yaşındaki Mustafa Ö.’nün, Özdemir ile eşi Tuğba Ö.’yü yatakta gördüğünü, ‘Namusunu temizlemek’ için cinayeti işlediğini söylediği belirtildi. Cinayetle ilgili gözaltı sayısı ise 10’a yükseldi.

Bitez Mahallesi’ndeki Gumsal Beach Club’ın işletmecisi, ayrıca unlu mamuller ve pastane zincirinin sahibi 2 çocuk babası Ali Özdemir, geçen 6 Ocak’ta ortadan kayboldu. Yakınlarının kayıp ihbarı üzerine çalışma başlatıldı. Özdemir’in ortadan kaybolmasn ardından 12 Ocak’ta eski ortağı kafeterya işletmecisi Mustafa Ö., tarım ilacı içerek intihar girişiminde bulundu. Bu gelişme ardından polis tarafından soruşturma genişletildi. Eski ortak Mustafa Ö., dün sabah Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’na gelerek, Özdemir’i öldürdüğünü itiraf etti. Mustafa Ö. itirafından sonra cesedi sakladığı yeri de gösterdi. Ceset, Çırkan Mahallesi Pedasa Dağı eteklerinde bulundu.

GÖZALTI SAYISI 10’A YÜKSELDİ

Özdemir cinayetinde gözaltı sayısı 10’a yükseldi. Cinayet zanlısı Mustafa Ö.’nün dışında, eşi 2 çocuk annesi Tuğba ., kayınpederi A.S., eşinin kız kardeşi K.S. ile eşinin annesinin de aralarında bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı. Ayrıca Mustafa Ö.’nün evinde çalışan iki hizmetli ile iki arkadaşı da ifadeye çağrıldı. Denize atılı tabancayı bulmak için Bitez Limanı’nda yapılan dip aramasında silaha ulaşılamazken, Özdemir’e ait 2 telefon bulundu.

SON KAHVALTISI OLDU

Şüphelilerin ifade alma işlemleri sürerken, cinayetle ilgili yeni detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Mustafa Ö. ile 2006’da evlenen Tuğba Ö.’nün, yaklaşık 3 yıldır Ali Özdemir ile aralarında ilişki bulunduğu ifade edildi. Çiftin her yıl gerçekleştirdikleri yurt dışı gezilerine, Özdemir’in de katıldığı ortaya çıktı. Özdemir ve bazı arkadaşlarıyla birlikte eşi Tuğba Ö.’nün doğum gününü kutladıkları öğrenilen Mustafa Ö.’nün ertesi günün sabahı, Özdemir ile kahvaltı yaptığı öğrenildi. Kahvaltıdan bir süre sonra ise Mustafa Ö.’nün, Özdemir’i tabancayla ensesinden tek kurşunla vurarak öldürüp, kayınpederinin yardımıyla Pedasa ormanına götürerek çam ağaçlarının altına sakladığı ortaya çıktı. Tuğba Ö.’nün ise olaydan hemen sonra Köyceğiz’e bir arkadaşının evine kaçtığı ve polis tarafından orada yakalanarak Bodrum’a getirildiği ve ifadesinin alınacağı belirtildi.

Mustafa Ö.’nün, daha önceden söylenti olarak kulağına gelen ve ihtimal vermediğini söylediği aldatılma olayını ise bir gece seyahat dönüşü gözüyle gördüğünü anlattığı, Özdemir ile eşini yatakta gördüğünü, namusunu temizlemek için bu yola başvurduğunu söylediği kaydedildi. Şüphelilerin telefonları da incelemeye alındı.

ÖLENİN PAYLAŞIMLARI DİKKAT ÇEKTİ

Ali Özdemir’in Facebok’ta, Tuğba Ö. ile birlikte çektirdikleri fotoğrafların altına yazdığı yazılar da dikkati çekti. “İnsanın bazen hayatında, iyi ki var dediğisin. İyi günümde değil de, kötü günlerimde hep yanımda olansın. 40.6 ateşte beni ayağa kaldırmak için ter dökensin. İyi ki varsın, iyi ki tanımışım. Seni seviyorum deli kız. Nice mutlu yaşların olsun, çoluğunla çocuğunla. Doğum günün kutlu olsun, her şey gönlünce olsun” paylaşımı dikkat çekti.

MUGLA'NIN BODRUM ILCESINDE GECEN 6 OCAK'TA ANIDEN ORTADAN KAYBOLAN GUMSAL BEACH CLUB'IN ISLETMECISI ALI OZDEMIR'IN (FOTOGRAFTA), PEDASA DAGI YAKINLARINDAKI ORMANLIK ALANDA CESEDI BULUNDU. OZDEMIR' IN BU PAYLASIMI DIKKAT CEKTI. (FOTOGRAF: DHA - YASAR ANTER / BODRUM)

MUGLA'NIN BODRUM ILCESINDE GECEN 6 OCAK'TA ANIDEN ORTADAN KAYBOLAN GUMSAL BEACH CLUB'IN ISLETMECISI ALI OZDEMIR'IN (SOLDA), PEDASA DAGI YAKINLARINDAKI ORMANLIK ALANDA CESEDI BULUNDU. OZDEMIR'IN, ESKI ORTAGI OLAN KAFETERYA ISLETMECISI M.O. TARAFINDAN OLDURULDUGU BELIRLENDI.MUSTAFA .O.'NUN, KARISI TUGBA O.'YLA (SAGDA) ILISKISI OLDUGUNU GORDUGU VE BU NEDENLE OZDEMIR'I OLDURDUGU OGRENILDI. (FOTO: BODRUM, DHA)

MUGLA'NIN BODRUM ILCESINDE GECEN 6 OCAK'TA ANIDEN ORTADAN KAYBOLAN GUMSAL BEACH CLUB'IN ISLETMECISI ALI OZDEMIR'IN (SAGDA), PEDASA DAGI YAKINLARINDAKI ORMANLIK ALANDA CESEDI BULUNDU. OZDEMIR'IN, ESKI ORTAGI OLAN KAFETERYA ISLETMECISI M.O. TARAFINDAN OLDURULDUGU BELIRLENDI.MUSTAFA O.'NUN, KARISI TUGBA O.'YLA (SOLDA) ILISKISI OLDUGUNU GORDUGU VE BU NEDENLE OZDEMIR'I OLDURDUGU OGRENILDI. (FOTO: BODRUM, DHA)

MUGLA'NIN BODRUM ILCESINDE GECEN 6 OCAK'TA ANIDEN ORTADAN KAYBOLAN GUMSAL BEACH CLUB'IN ISLETMECISI ALI OZDEMIR'IN (SOLDA), PEDASA DAGI YAKINLARINDAKI ORMANLIK ALANDA CESEDI BULUNDU. OZDEMIR'IN, ESKI ORTAGI OLAN KAFETERYA ISLETMECISI M.O. TARAFINDAN OLDURULDUGU BELIRLENDI.MUSTAFA O.'NUN, KARISI TUGBA O.'YLA (SAGDA) ILISKISI OLDUGUNU GORDUGU VE BU NEDENLE OZDEMIR'I OLDURDUGU OGRENILDI. (FOTO: BODRUM, DHA)

MUGLA'NIN BODRUM ILCESINDE GECEN 6 OCAK'TA ANIDEN ORTADAN KAYBOLAN GUMSAL BEACH CLUB'IN ISLETMECISI ALI OZDEMIR'IN (SAGDA), PEDASA DAGI YAKINLARINDAKI ORMANLIK ALANDA CESEDI BULUNDU. OZDEMIR'IN, ESKI ORTAGI OLAN KAFETERYA ISLETMECISI MUSTAFA O. (SOLDA) TARAFINDAN OLDURULDUGU BELIRLENDI. CINAYETLE ILGILI MUSTAFA .O.'NUN DE ARALARINDA BULUNDUGU 10 KISI GOZALTINA ALINDI. MUSTAFA O.'NUN, KARISI TUGBA .O.'YLA (ORTADA) ILISKISI OLDUGUNU GORDUGU VE BU NEDENLE OZDEMIR'I OLDURDUGU OGRENILDI. (FOTO: BODRUM, DHA)

MUGLA'NIN BODRUM ILCESINDE GECEN 6 OCAK'TA ANIDEN ORTADAN KAYBOLAN GUMSAL BEACH CLUB'IN ISLETMECISI ALI OZDEMIR'IN (SOLDA), PEDASA DAGI YAKINLARINDAKI ORMANLIK ALANDA CESEDI BULUNDU. OZDEMIR'IN, ESKI ORTAGI OLAN KAFETERYA ISLETMECISI M.O. TARAFINDAN OLDURULDUGU BELIRLENDI.MUSTAFA O.'NUN, KARISI TUGBA O.'YLA (SAGDA) ILISKISI OLDUGUNU GORDUGU VE BU NEDENLE OZDEMIR'I OLDURDUGU OGRENILDI. (FOTO: BODRUM, DHA)

MUGLA'NIN BODRUM ILCESINDE GECEN 6 OCAK'TA ANIDEN ORTADAN KAYBOLAN GUMSAL BEACH CLUB'IN ISLETMECISI ALI OZDEMIR'IN (SAGDA), PEDASA DAGI YAKINLARINDAKI ORMANLIK ALANDA CESEDI BULUNDU. OZDEMIR'IN, ESKI ORTAGI OLAN KAFETERYA ISLETMECISI MUSTAFA . (SOLDA) TARAFINDAN OLDURULDUGU BELIRLENDI. CINAYETLE ILGILI MUSTAFA O.'NUN DE ARALARINDA BULUNDUGU 10 KISI GOZALTINA ALINDI. (FOTO: BODRUM, DHA) (FOTOGRAF: YASAR ANTER / BODRUM)

MUGLA'NIN BODRUM ILCESINDE GECEN 6 OCAK'TA ANIDEN ORTADAN KAYBOLAN GUMSAL BEACH CLUB'IN ISLETMECISI ALI OZDEMIR'IN (SAGDA), PEDASA DAGI YAKINLARINDAKI ORMANLIK ALANDA CESEDI BULUNDU. OZDEMIR'IN, ESKI ORTAGI OLAN KAFETERYA ISLETMECISI MUSTAFA O. (SOLDA) TARAFINDAN OLDURULDUGU BELIRLENDI. CINAYETLE ILGILI MUSTAFA O.'NUN DE ARALARINDA BULUNDUGU 10 KISI GOZALTINA ALINDI. MUSTAFA O.'NUN, KARISI TUGBA O.'YLA (ORTADA) ILISKISI OLDUGUNU GORDUGU ICIN OZDEMIR'I OLDURDUGU OGRENILDI. (FOTO: BODRUM, DHA)

MUGLA'NIN BODRUM ILCESINDE GECEN 6 OCAK'TA ANIDEN ORTADAN KAYBOLAN GUMSAL BEACH CLUB'IN ISLETMECISI ALI OZDEMIR'IN (SAGDA), PEDASA DAGI YAKINLARINDAKI ORMANLIK ALANDA CESEDI BULUNDU. OZDEMIR'IN, ESKI ORTAGI OLAN KAFETERYA ISLETMECISI MUSTAFA O. (ORTADA) TARAFINDAN OLDURULDUGU BELIRLENDI. CINAYETLE ILGILI MUSTAFA O.'NUN DE ARALARINDA BULUNDUGU 10 KISI GOZALTINA ALINDI. MUSTAFA O.'NUN, KARISI TUGBA O.'YLA (SOLDA) ILISKISI OLDUGUNU GORDUGU VE BU NEDENLE OZDEMIR'I OLDURDUGU OGRENILDI. (FOTO: BODRUM, DHA)

MUGLA'NIN BODRUM ILCESINDE GECEN 6 OCAK'TA ANIDEN ORTADAN KAYBOLAN GUMSAL BEACH CLUB'IN ISLETMECISI ALI OZDEMIR'IN (SOLDA), PEDASA DAGI YAKINLARINDAKI ORMANLIK ALANDA CESEDI BULUNDU. OZDEMIR'IN, ESKI ORTAGI OLAN KAFETERYA ISLETMECISI MUSTAFA O. TARAFINDAN OLDURULDUGU BELIRLENDI.MUSTAFA O.'NUN, KARISI TUGBA O.'YLA (SAGDA) ILISKISI OLDUGUNU GORDUGU VE BU NEDENLE OZDEMIR'I OLDURDUGU OGRENILDI. OZDEMIR'IN PAYLASIMI DIKKAT CEKTI.(FOTO: BODRUM, DHA)

MUGLA'NIN BODRUM ILCESINDE GECEN 6 OCAK'TA ANIDEN ORTADAN KAYBOLAN GUMSAL BEACH CLUB'IN ISLETMECISI ALI OZDEMIR'IN (SAGDA), PEDASA DAGI YAKINLARINDAKI ORMANLIK ALANDA CESEDI BULUNDU. OZDEMIR'IN, ESKI ORTAGI OLAN KAFETERYA ISLETMECISI MUSTAFA O. (SOLDA) TARAFINDAN OLDURULDUGU BELIRLENDI. (FOTO: BODRUM, DHA)

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ