bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Asi Tayfa’dan Sağlıkçılara Meşaleli Destek

Asi Tayfa’dan Sağlıkçılara Meşaleli Destek
allkaria
Türkiye, koronavirüs tehdidine karşı 24 saat mücadele eden sağlık çalışanlarına destek için her akşam 21.00’da alkış tutmaya devam ederken, Asi Tayfa taraftar grubu üyeleri de bu desteğe meşale yakarak katıldı.

Türkiye genelinde alkışlı destek 4’üncü akşamını tamamladı. Ülke genelindeki taraftar grupları da alkışlı desteğe meşalelerle katıldı. Bodrumspor taraftar grubu üyeleri de hem Bodrum Şehir Stadı’nda bir araya gelerek hem de evlerinin balkon ve teraslarına çıkarak meşaleler yaktı. Taraftarlar bir yandan da yeni besteledikleri, ‘Biliyoruz yoruldunuz hakkınız asla ödenmez. Millet için, sağlık için arkanızda duruyoruz’ tezahüratını söyledi.

Asi Tayfa taraftar grubu üyeleri bir yandan da, 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunanlara getirilen sokağa çıkma yasağının ardından da çalışmalara başlayarak ihtiyacı olan yaşlılara çeşitli ihtiyaçlarında yardımcı oluyor.

ASİ TAYFA: ‘EVDEKAL BODRUM! EVDEKAL TÜRKİYE! ‘

Asi Tayfa taraftar grubu ayrıca, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları video ile de vatandaşların koronavirüs tedbirlerine uyarak evde kalmalarını istedi. Farklı taraftarların #evdekal çağrısının yer aldığı video çok sayıda kişi tarafından paylaşıldı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ