bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Artı Tech yorgunluğunu yılbaşı eğlencesi ile attı

allkaria

Artı Tech Çalışanları Yeni Yıl için bir araya geldi.

Bodrum bilişim firmalarından Artı Tech Teknoloji, Muğla’da görev yapan çalışanlarıyla birlikte yeni yıla eğlenerek girdi. 

Geniş hizmet ağı ve dünya markalarıyla tüm Muğla’ya hizmet verdiklerini ifade eden Firma’nın Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Korkmaz, “2018 Yılında yaşanan döviz değerlerinde ani yükseliş, ithalata dayalı ürün ve hizmetlerine olumsuz etkisine rağmen çalışma arkadaşlarımızla birlikte gösterdiğimiz performansla hedeflerimize ulaşmayı başardık” dedi.

2018’de ürün ve hizmet yelpazelerini daha da genişlettiklerini dile getiren Korkmaz “Bununla birlikte çalışma arkadaşlarım yeni nesil ürünlerimizi ve müşteri beklentilerine yüksek performansla cevap verecek eğitimlerle daha yetkin hale geldi. Yeni yılı da hep birlikte Bodrum’da bir araya gelerek karşıladık” dedi.

Yeni ürünler ve hizmet anlayışımızla Muğla’nın hizmetindeyiz…

?Bülent Korkmaz ve eşi

Bülent Korkmaz Artı Tech Teknoloji’nin müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenileyen bir firma olduğunu belirtti ve sözlerini şu şekilde tamamladı. 

“Sayfa başı maliyet anlaşması, fotokopi makinası ve yazıcı kiralama, kurumsal baskı destek merkezi, doküman maliyet kontrolü ve güvenlik, değişken veri basımı, doküman yönetimi, doküman yakalama ve dağıtım, çıktı yönetimi, ağ cihaz yönetimi, uygulama geliştirme çözümleri sunarak, müşterilerine yüksek kaliteli hizmeti düşük maliyetlerle sunmaya devam edecektir. 2019 Yılının Türk Milletine ve insanlığa barış, sağlık, huzur ve başarılı yıllar getirmesini diliyorum.”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ