Arslankaya Cafe & Bilardo Salonu Hizmete Girdi

0
51

Bundan 1 yıl önce Bitez Mahallesi, Zeytinli Cadde No:98/1 adresinde hizmete giren Arslankaya Cafe & Bistro altkatında kurulan bilardo salonu ile de hizmet vermeye başladı.
Arslankaya Cafe & Bistro’nun altkatında dizayn edilen modern  bilardo salonunda 3 adet 3 top ve 3 adet amerikan bilardo masası bulunuyor.
Arslankaya Cafe & Bistro’nun sahibi Cengiz Aslankaya, “Bodrum’da özellikle 3 top bilardo oynamak isteyenler gün geçtikçe çoğalıyor. Bizde restaurantımızın alt bölümünü bilardo salonu yapmaya karar verdik. Kısa süre de modern bir şekilde dekore edip, yeni masalarla donattık. Daha açılış yapmamıza rağmen ilgi büyük” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikCHP’li Üstündağ’dan torba yasa eleştirisi
Sonraki İçerik“Yapan  çocuk  öğrenir”  Bodrum’da FİDOL Anlatıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here