Arslankaya Bilardo Salonunda Karşılaşmalar Devam Ediyor

0

Arslankaya Cafe & Bistro’nun içinde hizmete açılan bilardo salonunda kıran kırana geçen karşılaşmalar heyecan yaratıyor.
Özellikle 3 top bilardo karşılaşmalarının geç saatlere kadar sürdüğü Arslankaya Cafe & Bilardo salonunda hemen hemen her akşam gruplar arasında yapılan maçlar büyük heyecan ile seyrediliyor.
Arslankaya Cafe & Bistro’nun sahibi Cengiz Aslankaya, “Çok yakında değişik organizasyonlarla bilardo sevenlerin karşısına geçeceğiz. Onlara bölge şampiyonalarında oynama imkanı sunacağız.” dedi.
Geçtiğimiz hafta sonu civar il ve ilçelerden gelen 3 top bilardo oyuncuları, hakemlerin eşliğinde düzenlenen karşılaşmalarda birbirlerine üstünlük sağlamaya çalıştılar.

Paylaş
Önceki İçerikBESİAD, GESİFED’İ ağırladı
Sonraki İçerikDemiroğlu’nda Büyük Hedef “2020”
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here