Arkadaşını domuz zannederek vurdu

Muğla'nın Milas ilçesinde birlikte avlanmaya gittiği arkadaşını yaban domuzu sanarak vurduğu iddia edilen kişi gözaltına alındı

0
Muğla'nın Milas ilçesinde avlanmaya gittiği arkadaşını yaban domuzu sanarak vurduğu iddia edilen kişi gözaltına alındı. Bacağından vurulan İlhan Sarıkaya, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. ( AA )
Bacağından vurulan İlhan Sarıkaya, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. ( AA )

Muğla‘nın Milas ilçesinde avlanmaya gittiği arkadaşını yaban domuzu sanarak vurduğu iddia edilen kişi gözaltına alındı.

İddiaya göre, M.A. Karapınar Mahallesi’ndeki ormanlık alanda, domuz geldiğini zannederek tüfeğiyle ateş etmesi sonucu birlikte avlandığı arkadaşı İlhan Sarıkaya’yı vurdu.

Bacağından vurulan Sarıkaya, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olay yerinde inceleme yapan jandarma ekipleri M.A’yı gözaltına aldı.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikMuğla’daki darp ve cinsel saldırı
Sonraki İçerik2019 ve sonrasında öncelik yayanın
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here