bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Arda Turan’ın Tatili, Bina Çökmesi Haberiyle Zehir Oldu

allkaria

Başakşehirli futbolcu Arda Turan ve eşinin tatili, İstanbul’da dün çöken binanın haberini almasıyla zehir oldu. Arda, gün boyunca gelişmeleri telefonla takip etti.
Başakşehirli futbolcu Arda Turan ile oğulları Hamza Arda’ya 5.5 aylık hamile olan eşi Aslıhan Doğan, Bodrum’da görüntülendi. Mutlu pozlar veren ikilinin tatili, İstanbul’dan gelen haberle zehir oldu.
GELİŞMELERİ BÜTÜN GÜN TELEFONLA TAKİP ETTİ
Arda Turan, Beyoğlu-Sütlüce’deki arazisinin üzerine otel yaptırıyordu. Temel atma çalışması yapılan inşaat alanının yanındaki 4 katlı bina dün çöktü. Arda Turan gelişmeleri gün boyunca telefonla takip etti.
AÇIKLAMA YAPMIŞTI: BENİM RUHSATIM VAR
Arda konuya ilişkin sorulara, “Benim bütün ruhsatım ve izinlerim var. Yaşanan olayın benimle bir ilgisi yok” yanıtını vermişti.
BİNA SAHİBİ ARDA’YI SUÇLADI
Çöken binanın sahibi Emin Ertürk, ”Arda Turan burada kardeşi adına bir otel inşaatına başladı. İstişare ettik uyardık söyledik, fotoğraflar gösterdik. Belirgin bir şekilde açılmalar oldu. Ben onları da uyardım. Bina benim. Orada kiracılar var. Tek sevindiğim orada kimsenin olmaması şu an. Mal bile ikinci derecede bu durumda. Şu an canımız kurtuldu ona seviniyoruz” diye konuşmuştu.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ