Aralarında çıkan kavga yakalattı

Bodrum'da yurt dışına kaçma hazırlığı yaparken kendi aralarında kavga eden 6 düzensiz göçmenden 2'si yaralandı. Düzensiz göçmenlerden 2'si hastaneye kaldırıldı, 4'ünü arama çalışmaları sürdürülüyor

0
26
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yurt dışına kaçma hazırlığı yaparken kendi aralarında kavga eden düzensiz göçmenlerden ikisi yaralandı. Yaralıların ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılardan sol bacağı kırık olduğu tespit edilen Eşref, sağlık ekipleri tarafından sedye ile yaklaşık 400 metre taşınarak ambulansa alındı. ( Anadolu Ajansı )
Muğla’nın Bodrum ilçesinde, yurt dışına kaçma hazırlığı yaparken kendi aralarında kavga eden düzensiz göçmenlerden ikisi yaralandı. (AA)

Bodrum’da, yurt dışına kaçma hazırlığı yaparken kendi aralarında kavga eden düzensiz göçmenlerden ikisi yaralandı.

Bitez Mahallesi Adaboğazı mevkisindeki makilik alandan denize indirdikleri tekne ile yurt dışına kaçma hazırlığı yapan Pakistan uyruklu 6 düzensiz göçmen arasında kavga çıktı. Kavgada Nadem Abbas (27) ve Zekaullah Eşref (28) yaralandı.

Yaralıların ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılardan sol bacağı kırık olduğu tespit edilen Eşref, sağlık ekipleri tarafından sedye ile yaklaşık 400 metre taşınarak ambulansa alındı. Yaralı 2 göçmen hastaneye kaldırıldı.

 Olay yerinde göçmenlerin yasa dışı geçişte kullanacakları tespit edilen tekne ele geçirildi. ( Osman URAS – Anadolu Ajansı )

Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri göçmenlerin yasa dışı geçişte kullanmayı planladıkları 4 metrelik fiber tekneye el koydu.

Polis, olayın ardından kaçan 4 düzensiz göçmeni yakalamak için de çalışma başlattı.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikBodrum Mandalinası kişisel çabalarla kurtulacak
Sonraki İçerikOkyanus maceralarını öğrencilerle paylaşan Türk Kızı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here