Annenize anneler günü için kaliteli yaşam hediye edin

Bu yıl annenize sağlık hediye etmeye ne dersiniz? 3’üncü Anneler Günü Doğa Yürüyüşü, 12 Mayıs Pazar günü, Dağbelen LELEG Yolu’nda 3 kilometrelik bir etapta gerçekleşecek.

“Yürümek Yaşamın Hediyesidir” sloganıyla, daha sağlıklı bir hayatı amaçlayan etkinlik, herkesi hareket etmeye, doğayla baş başa olmaya teşvik ediyor.

İnan ailesinin merhum annesinin anısına

Aslında bu yürüyüşün farklı bir anlamı var. Annelerle geçirilen zamanın kıymetini daha çok bilmek için İnan Ailesi tarafından anneleri Nazmiye İnan anısına düzenleniyor.

Annelerimize, Anneler Günü için yürüyüş hediye ederek; annelerin, anneannelerin, babaannelerin; çocukları ve torunları ile birlikte temiz havada hareket etmeyi alışkanlık haline getirmesini istediklerini işaret eden Gürol İnan yaşam kalitesini artırmak için, bir farkındalık çabası ortaya koyduklarını yaratmak istediklerini ifade ediyor.

65 Yaş üstü için düzenli egzersiz ömür uzatıyor

Araştırmalara göre 65 yaş üstü için düzenli egzersiz yapmak kalan ömrü yüzde 20 daha uzatıyor.

Anneleri televizyon başından kalkmaya ikna edip, çocuk ve torunlarıyla uzun yıllar kaliteli bir yaşam sürdürmeyi amaç edindirmeyi hedeflediklerini belirten İnan kendi imkanları ile Dağbelen’e gelemeyecekler için  ulaşımın da organize edildiğini müjdeliyor.

Kendi olanakları ile gelemeyeceklere ulaşım

Doğa yürüyüşü için ulaşım Halikarnas Radyo / BOSİS Otoparkı’ndan 09.45’te AKUSTİK Turizm tarafından sağlanan otobüslerle yapılacak.

3’üncü Anneler Günü Doğa Yürüyüşü, Dağbelen Kozalak Kahvaltı Evi önündeki meydandan başlayarak, 3 Km’lik bir yürüyüşün ardından aynı noktada sonlanacak. Yürüyüşe öncü olarak LELEG YOLU fikir babası ve uygulayıcısı Hıdır ÇAM, artçı ve aralarda AKUT Bodrum Ekibi eşlik edecek.

Yürüyüş öncesinde doğal ürünlerden oluşan atıştırmalık, su ve güneşten korunmak için şapka, yürüyüş sonrasında Lokma ikramları yer alacak. Bu günün anısına rahmetli Nazmiye İnan’ın en sevdiği çiçek olan gül fidanı 500 anneye dağıtılacak.

İnan ailesi tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, 3. Anneler Günü Doğa Yürüyüşü etkinliğine tüm anneleri beklediklerinin mesajını veriyor.

3’üncü anneler Günü Yürüyüşü ile ilgili tüm duyurulara@annemizehediye Facebook ve Instagram sayfalarından da ulaşılabiliyor.

leave a reply